2 Yılda Adalet Mezunları Kosova'da Hukuk mezunu olacak

2 Yılda Adalet Mezunları Ukrayna’da Hukuk mezunu olacak

2 Yılda Adalet Mezunları Ukrayna’da Hukuk mezunu olacak Çok yönlü düşünebilen, uluslararası eğitim ile kariyerinde başarıyı elde edebilecek; rakiplerinin önüne geçebilecek hukukçular yurt dışında yetişiyor. Adalet lisans tamamlama öğrencileri Ukrayna’da eğitim tercih ediyor. 2 yıllık adalet bölümü lisans tamamlama öğrencileri Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde hukuk eğitimi alıyor. Üstelik DGS sınav şartı olmadan. Öğrenciler eğitimlerine 3. Sınıftan başlamakta ve alttan eksik kalan dersleri alarak 2 yılda mezun olabilmektedirler.

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde 2 yıllık adalet bölümü lisans tamamlama eğitimleri tamamen Türkçe olarak gerçekleştirilmektedir. Bu eğitimler Türkiye’den akademisyenler tarafından öğrencilerimize verilmektedir. Sizde bu eğitimlere katılın ve sınav stresi yaşamadan senelerinizi boşa harcamadan hukuk fakültesi diploması almaya hak kazanın. Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde dikey geçiş ile gerçekleşen eğitimler herhangi bir ön şart gerektirmemektedir.

Öğrencilerimiz bu eğitimlerden özgürce faydalanabilmektedirler. Ön lisans diplomaları ile bize yılın 12 ayı gelerek kayıt olabilirler. 2 yıllık adalet bölümü lisans tamamlama ile uluslararası akreditasyon fırsatını da sunmaktadır. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi uluslararası akreditasyona sahiptir.

Lizbon anlaşması nedeniyle bu hakka sahiptir ve öğrencilerine mavi diploma vermektedir. Bu şekilde öğrenciler uluslararası hukukçu olabilmektedirler. Ayrıca Türkiye’de denk olan üniversitemiz sayesinde mesleğinizi yurtiçinde de yapabilir, adalet alanında önde gelen kişilerden biri olabilirsiniz. Hayaliniz gerçek olacak ve önlisans diplomanız işe yarayacak. 2 yıllık adalet bölümü lisans tamamlama bölümü ile kendinize yepyeni bir başlangıç yapabileceksiniz. Hayalleriniz sizi geleceğe taşısın ve hayatınız bugün itibarı ile Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde değişsin. Dünyanın ve Türkiye’nin en prestijli mesleklerinden birine sahip olun. Hedeflerinize tam gaz devam edin. Adalet öğrencileri için açık öğretim ya da örgün eğitim mezunu olup olmadığı fark etmeden eşit şartlarda eğitim olanağı sunulmaktadır.

Ön lisans diplomanızı alıp gelin ve kayıt işlemlerini gerçekleştirin. Geç kalmadan eğitiminizi tamamlayarak adalet dünyasında ki yerinizi hemen alın. Kaliteli ve uluslararası eğitim alabilmenin keyfini yaşayın. Detaylı bilgi ve akademisyenler ile birebir tanışmak için bize ulaşabilir; sosyal medya üzerinden bile akademisyenlerimiz ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!