Adalet Mezunları İçin Yurtdışında Sınavsız Lisans Tamalama

Adalet Mezunları Yurtdışını Tercih Ediyor

Türkiye’de adalet yüksek okulu mezunu olup hukuk fakültesine geçiş yapmak isteyenler için yurtdışı eğitim fırsatından yararlanıyor. Yurtdışında eğitim herkesin hayalidir. Bir de Türkçe olduğunu düşünürsek bu talep daha da artıyor. %100 Türkçe eğitim, Türkçe eğitim verebilir akreditasyonuna sahip bir üniversite ve Türkiye’nin birbirinden değerli akademisyenlerinin eğitimleri ile gerçekleşen bu süreçte Adalet mezunları DGS sınavı gibi herhangi bir şart olmadan 2 yılda mezun olabiliyorlar.
Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi hukuk fakültesi içerisinde eğitim alan Türk öğrenciler tüm bu rüya gibi olanaklara sahip olabiliyorlar. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi kalitesi ve eğitime verdiği değer ile ön plana çıkmıştır. Uluslararası öğrencilere kapılarını açması ile de büyük önem kazanmıştır. Bu üniversitede hukuk eğitimleri Türkiye’de ki hukuk müfredatlarına uygundur. Öğrenciler 3. Sınıftan eğitimlerine başlayarak zamandan kazanabilmektedirler. Hiçbir ön kayıt koşulu olmaması da öğrenciler için eğitimde eşitlik sağlamaktadır. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi hukuk fakültesi dinamik, kaliteli ve öğrencisinde değer veren bir üniversite olarak çeşitli staj olanakları sunmakta Türkiye ve Avrupa’da Erasmus imkânları sağlamaktadır. Öğrenciler yatay geçiş olanaklarından ya da Erasmus fırsatlarından faydalanabilmektedirler. Bakış açılarını genişleten ve öğrenciyi Avrupa standartlarında eğitimler ile buluşturan bu süreç oldukça faydalıdır. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi hukuk fakültesi diplomaları Türkiye’de denkliğe sahiptir. Ayrıca üniversite uluslararası akreditasyonu ile mavi diploma sahibi yapmaktadır. Ukrayna yaşam koşulları ile de öğrenciyi zorlamamaktadır. Avrupa’da yer alan bir ülke olarak Ukrayna; yeme-içme konaklama olanakları açısından zengin bir kültüre sahiptir ve ekonomiktir. Böylece öğrenciler kendilerini evlerindeymiş gibi rahat hissederler. Ülke günümüzde hala Osmanlı kültürel mirasını korumaya devam etmektedir. Aileler bu nedenle öğrencilerini gönül rahatlığı ile okumaya teşvik edebilirler.
Eurostar ve point yurtdışı eğitim işbirliği ile gerçekleşen Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi hukuk fakültesi öğrencilere kayıt olanağı sunmakta ve onları geleceğin hukukçuları olarak yetiştirmektedir. Hemen önlisans diplomanız ile bize ulaşın ve bu fırsatı kaçırmayın.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!