Adalet Meslek Yüksekokulu Mezunları Hukuk Fakültesi Sizi Bekliyor

Adalet mezunlarına Avrupa’nın kapıları yurtdışı eğitim ile açılıyor. Kosova’nın Priştine şehrinde yer alan Priştine Universum Üniversitesi şimdi Türkiye’den gelecek 2 yıllık adalet meslek yüksek okulu mezunlarını bekliyor. Türkiye’de yer alan DGS sınavına girme şartı veya herhangi bir not ortalaması aramayan üniversitemiz siz öğrencileri için yüksek kalitede eğitim olanağı sağlıyor.

Priştine Universum Üniversitesi adalet mezunları lisans tamamlama olanağı sunmakta ve sizlerin Ön lisans diplomanızı değerli kılmaktadır. YGS, LYS, DGS, not ortalaması gibi şartlar talep etmeden 2 yıllık adalet mezunlarına kapılarını açan üniversitemiz eğitim hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenize olanak tanımaktadır. 3. Sınıftan hukuk eğitimine, üstelik tamamen Türkçe olarak devam edebilecek; kendinizi evinizde hissedebileceğiniz kadar bizden olan bir Avrupa ülkesi olan Kosova’da özgür bir öğrencilik ortamında eğitiminizi rahatlıkla sürdürebileceksiniz.

Türklere karşı hiçbir negatif düşüncenin olmadığı ve tam tersi son derece sevildiği bu Müslüman ülkede siz de huzurlu bir ortamda, güven içerisinde eğitiminiz tamamlayabileceksiniz. Birbirinden tecrübeli Türk Akademisyenlerden Türk hukukunu öğrenecek ve %100 Türkçe eğitim alacaksınız. Priştine Universum Üniversitesi adalet mezunları lisans tamamlama size eğitimde fırsat eşitliği sağlayacak. Denkliği Türkiye tarafından tanınan bu güzide üniversitede kendinizi adalet dünyasının basamaklarını tırmanacak donanıma sahip olarak eğitim alırken bulacaksınız. Üstelik uluslararası akreditasyona sahip üniversitemiz sayesinde diplomanız Avrupa’da da geçerli olacak ve kredi transferi sağlayabileceksiniz. Siz yeter ki isteyin ve hemen harekete geçin. Hiçbir yerde karşınıza çıkmayacak bu eğitim olanağından yararlanın. Kosova’nın Priştine şehrinde geleceğiniz için kendinize bir yol açın.

Sınav stresi yaşamadan, sene kaybı ile karşı karşıya kalmadan 2 yılda hukuk fakültesi diplomana kavuşabilir ve ayrıcalıklı bir eğitim imkânından yararlanabilirsin. Artık kendi geleceğini inşa etme sırası sende. Priştine Universum Üniversitesi adalet mezunları lisans tamamlama hayata kaldığın yerden devam etme fırsatını kaçırma. Eğitimin yarım kalmasın ve mesleğine bir an önce adım at. Sosyal olanakları, Avrupa ülkelerine olan yakınlığı ve İstanbul’a sadece 80 dakika uzaklıkta olan uçuş mesafesi, ekonomik yaşam koşulları ile gelecek seni bekliyor.