Meslek Yüksekokulu Mezunları Hukuk Eğitimi İle Önde

Adalet Yüksek Okulları Hukuk Eğitimi İle Fark Yaratıyor

İster Açık öğretim meslek yüksek okulu istersen örgün eğitim adalet mezunu ol hiç fark etmez Ukrayna’da üniversite eğitimi alarak adalet lisans tamamlama yapabilirsiniz. Hukuk fakültesinde okumayı düşünen tüm Türkiye adalet meslek yüksek okulu öğrencileri burada gerçekleşen projeden faydalanabilirler. DGS Hukuka geçiş öğrencileri için bu önemli proje Eurostar yurtdışı eğitim ve Point yurtdışı eğitim kurumları ile işbirliği çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu eğitim projesi tamamen Türkçedir ve Ukrayna’da yer alan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi çatısı altında gerçekleşmektedir.
DGS Hukuka geçiş kapsamında eğitim alan adalet lisans tamamlama öğrencileri Türkiye’den giden akademisyenler tarafından eğitilmektedirler. Bu da öğrencileri yabancı dilde eğitim almak zorunda kalmalarının önüne geçen bir uygulamadır. DGS Hukuka geçiş yapan adalet öğrencilerimiz 3. Sınıftan eğitimlerine başlamakta ve eğitimlerini de 2 yılda tamamlamaktadırlar. Geleceğin adalet temsilcilerini Avrupa standartlarında bir eğitim kalitesi ile yetiştiren Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi öğrencilerimize karşı kapalı olan tüm kapıları aralamaktadır. Geleceğin avukat, savcı ve hâkimleri burada yetişmektedirler. Öğrenciler Ukrayna’da bu güzel kardeş ülkemizde son derece uygun yıllık harç ücretleri ile sene ve para kaybetmeden eğitimlerini tamamlayarak mezun olabilmektedirler. Türkçe eğitim verebilir akreditasyonuna sahip olan üniversitemiz öğrencilerimizin gönül rahatlığı ile ana dillerinde okuyabilmeleri için gerekli zemini hazırlamaktadır. Zorunlu derslerin yanı sıra günümüz yeni hukuk alanlarında da seçmeli dersler sunarak öğrencilerinin bilgi kapasitelerini en üst düzeye taşımaktadır. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi ile geleceğinize yatırım yapacak herhangi bir sınava girmeden, DGS sınavına gerek kalmadan ön koşulsuz eğitim alabileceksiniz. DGS Hukuka geçiş öğrencileri Eurostar ve Point Yurtdışı Eğitim işbirliği ile bu eğitimi alma şansına sahipler. Yılın 12 ayı ofislerimize gelerek kayıt işlemlerini tamamlayabilir siz de adalet eğitimini yarıda bırakmadan hukuk fakültesi mezunları arasına katılabilirsiniz. Üstelikte son derece kısa bir sürede bunu gerçekleştirebilirsiniz.
Geleceğin hukukçuları bugünün adalet mezunları için kaçırılmayacak bu fırsattan yararlanmak için hemen bizlerle irtibata geçin ve Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinden tam 2 yılda mezun olarak hayallerinize kavuşacak olmanın keyfini yaşayın. Ön lisans diplomalarınız ile kayıt yaptırabilir; geleceğinizi aydınlatabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!