Sınav Şartsız Lisansınızı Priştine Universum Üniversitesinde Tamamlayın

Sınav Şartsız Lisansınızı Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde Tamamlayın

Türkiye’de eğitim hayatımız sınavlara bağlı olarak biçim almaktadır. Bu sınavların en zorluları arasında da DGS yani dikey geçiş sınavı yer alıyor. 120 soruluk bu sınava bir yılda tam anlamıyla hazırlanmak mümkün olmuyor. Dikey geçiş sınavında en büyük zorluğu hak meslek yüksek okulu öğrencileri yaşıyor. öğrencilerimiz matematik, geometri bunun gibi sayısal derslerde epeyce zorluk çekiyor. 60 sayısal 60 Türkçe sorusu olan sınavda zaman ile de yarışılıyor. hukuk fakültelerinin çok aşırı az olan dikey geçiş kontenjanları sebebiyle ister özel ister devlette okuyabilmek için en fena ihtimalle ilk 1000’de yer almak gerekiyor.

Hukuk lisans tamamlama öğrencileri de bu sınavda bir çeşitli başarı gösteremiyor. maksimum mezun veren bölüm olan adalet meslek yüksek okullarının öğrencileri yüz binlerce kişi içinde ön sıralara çıkmak hakkında başarılı olamıyor. ister aöf adalet myo mezunu olun ister örgün Ukrayna da yer sektör Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi tam size göre bir eğitim fırsatı sunuyor. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet sınavsız lisans tamamlama eğitimi ile öğrencilerimizi yasa fakültesi mezunu yapıyor. öğrenciler burada Türkçe eğitim görüyor.

üstelik çeviri ile değil birebir. Türk akademisyenlerin öğretimi eşliğinde derslere giriyorlar. üniversitenin Türkiye’de denkliği de mevcuttur. Bu sebepten dolayı mezun olan öğrenciler Türkiye’de denklik alabilir ve avukat, savcı, hâkim şekilde çalışabilirler. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi öğrencileri arasında yerinizi almak için tek yapmanız gereken önlisans diplomanız ile kayıt işlemlerinizi gerçekleştirmektir. hak sınavsız lisans tamamlama sayesinde herhangi bir ön koşula gerek duyulmamaktadır. En büyük hayalinizi gerçekleştirmeye bir telefon kadar yakınsınız. Sizlere hem Türkiye’de hem Avrupa’da denklik olanağı sağlayacak bu eğitimlerden faydalanabilir ve yasa diplomanızı alarak iş hayatınıza başlangıç yapabilirsiniz.

Eurostar ve Point yurtdışı eğitim işbirliği ile yürütülen bu eğitim projesi hak sınavsız lisans tamamlama öğrencilerini yasa fakültesi mezunu yapıyor. ön lisans diplomanız ve transkriptiniz ile gelerek yasa fakültesi kapısından içeri girerek 2 yılda mezun olma şansına sahip olacak hem de hayallerinizi ertelemeden gerçekleştirebileceksiniz. Hayatı ve hayallerinizi ertelemeyin ve Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi öğrencileri arasında ki yerinizi hemen alın.

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!