Kosova'da Adalet Mezunları Hukuk Fakültesi Diplomasına Sahip Oluyor

Ukrayna'da Adalet Mezunları Hukuk Fakültesi Diplomasına Sahip Oluyor

Türkçe, Matematik, Sayısal, Sözel Mantık sorularının tamamını hatasız yapmayı gerektiren DGS sınavı en çok adalet ön lisans mezunlarını zor durumda bırakıyor. DGS ile Hukuk kazanabilmenin önünde aşılması gereken üç büyük zorluk yer alıyor. Birincisi 120 soruda ve kısıtlı sürede ortalama 80 nete çıkmak; oldukça az açılan kontenjanlar ve 2 yıllık eğitimine rağmen 3. Sınıftan başlayamama sorunu. Tüm bunlar bir araya geldiğinde adalet eğitimi alanların kabusu olmuş oluyor. Özel üniversitelerin yüksek fiyatları da öğrenciler için bir dezavantaj oluşturuyor. Tüm bu dezavantajlardan sizi kurtaracak bir üniversite Ukrayna’nın Harkov Şehrinde sizleri bekliyor. 2 yıllık diplomanızı koşulsuz, şartsız kabul ederek sizleri 2 yılda hukuk diplomasına kavuşturuyor.
Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet Ön lisans tamamlama size hayallerinizin ötesinde bir eğitim fırsatı sunuyor. Hem yurtdışında hem de tamamen Türkçe eğitimler; Türkiye’den alanında uzman akademisyenler tarafından sunuluyor. Türkiye’de denkliği olan bu üniversite sayesinde adalet mezunları kısa sürede hem Türkiye’de hem de Uluslararası arenada geçerli bir diplomanın sahibi oluyor. Türk hukuk müfredatına uygunluğu ile öğrencilerimize sorunsuz bir eğitim fırsatı sağlıyor. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet Ön lisans tamamlama ile eğitimde fırsat eşitliğine sahip olacak ve siz de hedefinizi 12’den vuracaksınız. Kardeş ülke Ukrayna’da alacağınız bu eğitim ile geleceği daha hızlı yakalayabilecek ve satın alınamayan ve geri dönüşü olmayan tek şeye zamana sahip olacaksınız. DGS sınavını kazanmak için yıllarca uğraşıp başarısız olmaktan ve bir türlü hukuk fakültesine yerleşememekten bıktınız ise hemen harekete geçin ve bu büyük fırsatı değerlendirin.
Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet Ön lisans tamamlama size geleceğe yatırım fırsatı sunuyor. Bunu hemen değerlendirmek isteyenler için yılın 12 ayı kayıt olanağı sağlıyor. Tek yapmanız gereken bir Ön lisans diploması ve Ön lisans transkriptiniz ile bize başvurmak. Bir üniversiteden beklentilerinizin fazlasını size sunan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi kalitesi, konforu ve kültürü ile sizi cezbedecek. Göz açıp kapayıncaya kadar mezun olacak ve sene kaybı yaşamadan hukuk diplomana sahip olabileceksin. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet Ön lisans tamamlama fırsatından yararlan ve Ukrayna’da eğitimin keyfini çıkar.

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!