Adaletin Terazisi Ukrayna'da Lisans Tamamlama Öğrencilerinin Elinde — Adalet Dikey Geçiş
Adaletin Terazisi Kosova'da Lisans Tamamlama Öğrencilerinin Elinde

Adaletin Terazisi Ukrayna'da Lisans Tamamlama Öğrencilerinin Elinde

Adalet yüksekokulu Türkiye’de en çok tercih edilen okullardan biridir. Bu bölümde eğitim alan öğrencilerin büyük bir kısmı hukuk fakültesine devam ederek avukat, savcı ya da hakim olmak istemektedir. Ancak ülkemizde adalet mezunlarının dikey geçiş sınavı ile hukuk fakültesine geçiş sağlaması oldukça zordur. Sayısal temeli olmayan öğrenciler için bu sınav aşılması için çok uzun uğraşlar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu da sene kaybına neden olmaktadır.
Adalet meslek yüksek okulu Türkçe lisans tamamlama programı için DGS sınav stresi yaşamadan okuyabilecekleri bir üniversite Ukrayna’da yer almaktadır. Bu öğrencilerimiz Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde eğitim almaktadırlar. Öğrencilerimiz tamamen Türkçe eğitim almaktadırlar.
Türkiye’den hukuk fakültesinden eğitim için Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesine gelen birbirinden tecrübeli ve değerli akademisyenler tamamen Türk hukuku müfredatına uygun eğitimler vermekte ve öğrencileri sektöre hazırlamaktadırlar. Adalet ön lisans mezunu lisans tamamlama programı öğrencileri tam donanımlı bir şekilde mesleklerine hâkim, yetkin öğrenciler olarak mezun olmaktadırlar. Ön lisans mezunları 3. Sınıftan üniversite eğitimlerine başlamakta ve varsa alttan eksik derslerini tamamlamak suretiyle 2 yılda hukuk mezunu olabilmektedirler. Her öğrenci ile özel bir ilgi ve alaka gösterilerek gerçekleştirilen lisans tamamlama eğitimi sonrasında öğrenciler hayal ettikleri mesleğe kavuşmaktadırlar.
Hayalleriniz tam bir adım ötenizde ve tek yapmanız gereken ilk adımı atmak. Türkçe akreditasyona sahip Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi sizlere geleceğinizin anahtarını ana dilde sunmakta ve kaliteli eğitim ile yarınlara hazırlamaktadır. Adalet ön lisans mezunu lisans tamamlama programı eğitimi sayesinde kardeş ülke Ukrayna’da son derece uygun fiyatlara öğrenim görebilen öğrencilerimiz ailelerinin bütçelerini sarsmadan hedefledikleri diplomaya sahip olabilmektedirler. Evrensel hukukun tüm gereklerini öğrenen öğrenciler üniversitenin uluslararası akreditasyona sahip olmaları sebebiyle de kendilerine Avrupa’da da çalışmak için bir kazanım sağlamış olacaklardır.
Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile gerçekleştirilen eğitimler sayesinde yılın 12 ayı adalet önlisans mezunu lisans tamamlama programı eğitimlerine katılabilir; hukuk diplomanıza sene kaybetmeden kavuşabilirsiniz. Ön lisans diplomanız ile başvurunuzu yapın; geleceğe sağlam adımlar ile ilerleyin. Balkanların en çok tercih edilen ve en kaliteli üniversitesinde eğitim alma fırsatını kaçırmayın.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!