Geleceğin Hukukçularının Tek Adresi Priştine Universum Üniversitesi

Geleceğin Hukukçularının Tek Adresi Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Ukrayna’da adalet ön lisans mezunu lisans tamamlama öğrencilerine büyük fırsat. Türkiye’de adalet meslek yüksek okulunda eğitim almış ve bu eğitimi hukuk fakültesine tamamlanabilmektedir. Ancak DGS sınavında ki puanlara bağlıdır ve son derece zor bir sınavdır. 120 Türkçe, Matematik, geometri, sayısal ve sözel mantık sorusundan oluşan bu sınavda hukuk fakültesi kazanabilmek için yüz binlerce kişi arasında ilk 1000’e girmek gerekmektedir.
Adalet önlisans mezunu lisans tamamlama öğrencileri hukuk fakültesinde eğitim alabilmek ve bunu da sınavsız yapabilmek için Ukrayna’da yer alan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesini seçmektedir. Öğrenciler bu üniversitemize sınav stresi olmadan kayıt yaptırabilmektedirler. Üstelik tamamen Türkçe eğitim ile hukuk fakültesinde okuyabilirler. Adalet önlisans mezunu lisans tamamlama öğrencileri Türkiye’nin seçkin hukuk fakültelerinin akademisyenlerinden eğitim alırlar. Bu şekilde en kaliteli eğitimi alabilme şansını elde ederler. Türkiye üniversiteleri hukuk müfredatına uygun eğitim alırlar. Üniversitemizin YÖK denkliği mevcuttur.
Ayrıca Uluslararası akreditasyona sahiptir. Bu akreditasyon sayesinde Avrupa’da da hukuk alanında çalışabilirler. Dil problemi ile karşılaşmadan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde okuma şansına sahipsiniz. Türkçe eğitim verebilir akreditasyonu sebebiyle herhangi bir denklik problemi ile karşılaşmazsınız. Hukuk fakültesi mezunları arasında ki yerinizi ayırtmak ve hukukun evrenselliğine tanık olmak için en doğru seçim Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesidir. Adalet ön lisans mezunu lisans tamamlama öğrencileri üniversitemizde 3. Sınıftan eğitimlerine başlamaktadırlar. Böylece sene kaybı yaşamadan hedeflerine giden yolda en büyük adımı tamamlama şansını elde etmiş oluyorlar. Hukuk fakültesi mezunu olarak serbest ya da sözleşmeli avukatlık, bir şirkette ya da kamu kurumunda avukatlık yapabilirsiniz. Savcılık ve Hâkimlik sınavlarına girerek hâkim ya da savcı olabilirsiniz. Noterlik, icra müdürlüğü yapabilirsiniz. Akademisyenlik, Banka ve finans kuruluşlarında danışmanlık, hukuk müşavirliği, Kaymakamlık ve daha birçok alanda görev yapabilirsiniz. Gelişen dünyanın yeniliğe açık adalet savunucularını yetiştiren üniversitemizden mezun olduğunuzda dünya da adalet sağlayacak kişiler arasında ki yerinizi alabileceksiniz.
Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile önlisans diplomanız ile bize başvurunuzu gerçekleştirebilir; hayallerinize kavuşabilirsiniz. Gelecekte sevdiğiniz mesleği yapabilmek için hemen bize ulaşın ve hedeflerinizi gerçekleştirebilme şansına sahip olun.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!