Adalet Önlisans Mezunları Priştine Universum Üniversitesi İle Hedeflerine Hızla Ulaşıyor

Adalet Mezunları Hukuk Üniversitesi İle Hedeflerine Ulaşıyor

Adalet Mezunları Hukuk Üniversitesi İle Hedeflerine Ulaşıyor

Ukrayna’da adalet lisans tamamlama eğitimleri ile geleceğin hukukçuları arasında yer alacaksınız. Türkiye’den gelen öğrencileri ağırlayan kardeş ülke Ukrayna size rüya gibi bir eğitim fırsatı sunuyor. Açık öğretim ya da örgün öğretim adalet ön lisans mezunları bu fırsattan yararlanarak hedeflerine hızlıca ulaşabiliyor.

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi akademik tecrübesi ile öğrencilerimizi tam donanımlı hukukçular olarak mezun ediyor. Uluslararası akreditasyonu ile Avrupa’da da geçerli bir diploma ile buluşturuyor. Türkiye’de de denkliği olan üniversite öğrencilerine tam 2 yılda hukuk eğitimini tamamlatıyor. Ön lisans adalet bölümü lisans tamamlama öğrenciler 3. Sınıftan eğitimlerine başlayabiliyorlar. Zorunlu derslerinin yanı sıra seçmeli derslerle yeni hukuk alanları ile ilgili bilgi sahibi olabiliyorlar. Avrupa’da ya da Türkiye’de Erasmus yapabilme şansına da sahip olan öğrenciler evrensel hukuk bilgileri ile kendilerini mesleki yeterlilikte zirveye taşıyabiliyorlar. Ön lisans adalet bölümü lisans tamamlama Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde tamamen Türkçe olarak gerçekleşiyor.%100 Türkçe eğitimler ile öğrenciler yabancı dil öğrenmek zorunda kalmadan hukuk fakültesinden mezun olabiliyor. Türkiye’den akademisyenler Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesine giderek eğitimlerini veriyorlar. Türkiye Hukuk müfredatı ile eğitilen öğrenciler buradan mezun olduklarında onlarca fark dersi ile uğraşmak zorunda kalmıyor. Bu şekilde kısa sürede görevlerine başlayabiliyorlar. Ön lisans adalet bölümü lisans tamamlama öğrencilerinin bu eğitimden faydalanmak için herhangi bir sınava girmeleri gerekmiyor. Diploma dışında bir ön şart bulunmadan kayıtlarını yaptırarak 3. Sınıftan eğitimlerine başlayabiliyorlar. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde geleceklerini yeniden inşa ederek; kaybettikleri umutlarını yeniden kazanıyorlar. Bu hayaller ve umutlar üniversitemize bir gerçeğe dönüşüyor. Öğrencilerimiz hukuk fakültesi mezunları arasında ki yerlerini alıyorlar.

Siz de kendinize yepyeni bir hayat kurmak; hayallerinizde ki mesleğe sahip olmak istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim işbirliği ile gerçekleşen bu projede yerinizi ayırtın. Ön lisans diplomanız ve transkriptiniz ile bizlere başvurarak ilk adımlarınızı atın ve hukuk fakültesi yolunda sizlerle yürümenin keyfini yaşayalım. Geleceğin adalet savunucularından biri olmanızı sağlayacak eğitimi almanızda öncü olalım. Ofislerimize gelebilir ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adalet Mezunları Hukuk Üniversitesi İle Hedeflerine Ulaşıyor

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!