Adalet Mezunları Öğrencileri Geleceğe Yatırımı Priştine Universum Üniversitesinde Yapıyor

Adalet Mezunları için Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Adalet Mezunları için Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Adalet mezunları için kaçırılmayacak fırsat. Ukrayna’da yer alan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde hukuk fakültesi eğitimi sizleri bekliyor. Türkiye’de DGS sınavında başarı gösteremeyen adalet mezunları Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinin sunduğu imkanlar sayesinde eğitimlerini 2 yılda tamamlayarak hukuk fakültesi diploması sahibi oluyor.

Yıllardan beri Ukrayna’nın Harkov şehrinde uluslararası öğrencilere fırsat kapılarını açan üniversite şimdi de Türkçe eğitim akreditasyonu ile Türk öğrencileri ağırlıyor. Tamamen Türkçe eğitim olanağı sunan üniversitemiz sizlere hayallerinizde ki eğitimi sunmaya devam ediyor. Türkiye’de Hukuk fakültelerinde okutulan dersleri içeren müfredatı ile öğrencilere kolaylık sağlıyor. Türk akademisyenler tarafından verilen eğitimler ile anlaşılır ve tam donanımlı bir hukuk fakültesi eğitimi alınabiliyor.

YÖK denkliğine de sahip olan bu üniversitede eğitim alan öğrenciler Türkiye’de geçerli olan diplomaları sayesinde kısa sürede mesleklerine başlayabiliyorlar. AÖF Adalet mezunu lisans tamamlama fırsatları sayesinde siz de dilediğiniz anda üniversite eğitimine başlayabilir ve bu eşsiz fırsattan hemen yararlanabilirsiniz. Yılın 12 ayı kayıt alan üniversiteye mezun olur olmaz kayıt yaptırabilir; sene kaybı, dönem kaybı yaşamadan eğitim hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

AÖF Adalet mezunu lisans tamamlama öğrencileri Önlisans eğitimlerinin tamamını saydırabiliyor ve 3. Sınıftan eğitimlerine başlayabiliyorlar. Önlisans eğitiminde 1. Ve 2. Sınıflara ait görmedikleri dersler mevcut ise onları alttan almak suretiyle 3. Sınıftan devam edebiliyorlar. Böylece eğitimlerini 2 sene içerisinde rahatlıkla bitirebiliyorlar. Son derece uygun fiyatlara lisans eğitimini tamamlayabiliyorlar.

Ülkede de ekonomik yaşam koşullarının uygun olmasından dolayı zorlanmadan yaşamlarını sürdürebiliyorlar. Kaliteli eğitimin yurtdışında ki tek adresi Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi AÖF Adalet mezunu lisans tamamlama öğrencilerinin hayatlarını değiştirecek bu dev olanak ile onları hayata kısa sürede hazırlıyor. Sizde Türkiye’de ister aöf öğrencisi olun ister örgün bu olanaktan yararlanarak dikey geçişinizi Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesine rahatlıkla yapabilir; hedefe giden yolda hızlı ve emin adımlar ile yürüyebilirsiniz. Uluslararası akreditasyona sahip bu üniversitede eğitim alan öğrenciler olarak ayrıca mavi diplomaya sahip olabilirsiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları işbirliği ile kayıt kabul eden Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi şimdi sizleri bekliyor. Önlisans diplomanız ve transkriptiniz ile bizlere ulaşabilir ve geleceğinize en büyük yatırımı yapabilirsiniz.

Adalet Mezunları için Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!