Adalet Meslek Yüksekokulları İçin Büyük Fırsat

Ülkemizde ve dünyada prestiji en yüksek mesleklerden biri olan hukuk fakültesinde eğitim almak istiyorsunuz, yıllardır elinizden gelen her türlü çabayı sarf ettiniz. Ancak bir türlü dikey geçiş sınavında başarılı olamadınızsa üzülmeyin. Bosna Hersek’in Travnik şehrinde yer alan Uluslararası Travnik Üniversitesinde hayallerinizi gerçekleştirebilme fırsatına sahip olacaksınız. Önlisans eğitimi alan Adalet meslek yüksekokulu mezunları için büyük bir fırsat olan Uluslararası Travnik Üniversitesi siz öğrencilerini bekliyor. Dikey geçiş sınavı ve not ortalaması dâhil hiçbir giriş şartı aramayan üniversite önlisans diplomanıza değer katıyor. Sınavsız eğitim ile Hukuk diplomasına sene kaybı yaşamadan sahip olabileceğiniz bu büyük fırsat sayesinde hedefinizi 12’den vurabileceksiniz.

Geleceğini hukuk alanında inşa etmek isteyenler için diploma fırsatı sunan Uluslararası Travnik üniversitesi tüm avantajlı koşulları ve yüksek kalitede eğitim olanakları ile sizlere kapılarını açıyor. Dikey geçiş sınavının zorlu koşulları ve ayrılan kısıtlı sayıda kontenjanlar sebebiyle yıllarca mücadele edip önlisans diploması ile hukuk fakültesine geçiş yapamayan yüzbinlerce adalet mezunu artık Bosna Hersek’te eğitim alarak çok kısa sürede mezun olabilme ayrıcalığına sahip oluyor.

YÖK tarafından tanınırlığı olan Uluslararası Travnik Üniversitesi adalet lisans tamamlama 2014 ezber bozan bir eğitim ile sizleri geleceğe makul sürede hazırlıyor. 2 yıllık adalet mezunları üniversitemizde tamamen Türkçe eğitim alıyorlar. Türk akademisyenler tarafından verilen eğitim. Sayesinde son derece kaliteli bir eğitim alma şansına sahip oluyorlar. Daha da önemlisi Türk hukuk müfredatını sunan üniversite sayesinde Türkiye hukuk sistemi ile örtüşen bir eğitim alıyorlar. Böylece fark dersleri ile de zaman kaybetme sorunu ile karşılaşmıyorlar. Uluslararası Travnik Üniversitesi adalet lisans tamamlama 2014 Avrupa’nın göbeğinde ve Türkiye’ye sadece 80 dakika uçuş mesafesinde bir hukuk eğitimi ile 2 yıllık önlisans eğitiminizi 4 yıllık hukuk fakültesine tamamlama olanağını sizlere sunuyor.

Uluslararası Travnik Üniversitesi adalet lisans tamamlama 2014 2 yıllık fakülte mezunlarına 12 ay boyunca kayıt fırsatı sağlıyor. Önlisans diplomanız, transkriptiniz ile bizlere başvurunuzu gerçekleştirebilir;  kaydınızı yaptırabilirsiniz. Türkiye’de ve Avrupa’da geçerli olacak bir hukuk diploması Uluslararası Travnik Üniversitesi adalet lisans tamamlama 2014 tüm öğrenciler için sınav şartsız başvuru imkânı ile sizleri bekliyor.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları