Adalet Meslek Yüksekokulları İçin Büyük Fırsat — Adalet Dikey Geçiş
Meslek Yüksek Okulları İçin Hukuk Tamamlama Fırsatı

Adalet Meslek Yüksekokulları İçin Büyük Fırsat

Ülkemizde ve dünyada prestiji en yüksek mesleklerden biri olan hukuk fakültesinde eğitim almak istiyorsunuz, yıllardır elinizden gelen her türlü çabayı sarf ettiniz. Ancak bir türlü dikey geçiş sınavında başarılı olamadıysanız üzülmeyin. Ukrayna’nın Harkov şehrinde yer alan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde hayallerinizi gerçekleştirebilme fırsatına sahip olacaksınız. Ön lisans eğitimi alan Adalet meslek yüksek okulu mezunları için büyük bir fırsat olan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi siz öğrencilerini bekliyor. Dikey geçiş sınavı ve not ortalaması dâhil hiçbir giriş şartı aramayan üniversite ön lisans diplomanıza değer katıyor. Sınavsız eğitim ile Hukuk diplomasına sene kaybı yaşamadan sahip olabileceğiniz bu büyük fırsat sayesinde hedefinizi 12’den vurabileceksiniz.
Geleceğini hukuk alanında inşa etmek isteyenler için diploma fırsatı sunan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi tüm avantajlı koşulları ve yüksek kalitede eğitim olanakları ile sizlere kapılarını açıyor. Dikey geçiş sınavının zorlu koşulları ve ayrılan kısıtlı sayıda kontenjanlar sebebiyle yıllarca mücadele edip ön lisans diploması ile hukuk fakültesine geçiş yapamayan yüz binlerce adalet mezunu artık Ukrayna’da eğitim alarak çok kısa sürede mezun olabilme ayrıcalığına sahip oluyor.
YÖK tarafından tanınırlığı olan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet lisans tamamlama ezber bozan bir eğitim ile sizleri geleceğe makul sürede hazırlıyor. 2 yıllık adalet mezunları üniversitemizde tamamen Türkçe eğitim alıyorlar. Türk akademisyenler tarafından verilen eğitim. Sayesinde son derece kaliteli bir eğitim alma şansına sahip oluyorlar. Daha da önemlisi Türk hukuk müfredatını sunan üniversite sayesinde Türkiye hukuk sistemi ile örtüşen bir eğitim alıyorlar. Böylece fark dersleri ile de zaman kaybetme sorunu ile karşılaşmıyorlar. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet lisans tamamlama  Avrupa’nın göbeğinde ve Türkiye’ye sadece 80 dakika uçuş mesafesinde bir hukuk eğitimi ile 2 yıllık önlisans eğitiminizi 4 yıllık hukuk fakültesine tamamlama olanağını sizlere sunuyor.
Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet lisans tamamlama 2 yıllık fakülte mezunlarına 12 ay boyunca kayıt fırsatı sağlıyor. Ön lisans diplomanız, transkriptiniz ile bizlere başvurunuzu gerçekleştirebilir;  kaydınızı yaptırabilirsiniz. Türkiye’de ve Avrupa’da geçerli olacak bir hukuk diploması Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet lisans tamamlama tüm öğrenciler için sınav şartsız başvuru imkânı ile sizleri bekliyor.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!