DGS Olmadan Hukuk Fakültesine Kaydolma Fırsatı

DGS Hukuk Fakültesi Kayıt Günleri Sizi Bekliyor

Meslek Yüksek okulları dikey geçiş sınavına hazırlanma aşamasında son derece zorlu süreçlerden geçmektedir. Sadece bizim ülkemizde gerçekleştirilen bu sınav içerik olarak da son derece zordur. Öğrencinin sayısalının çok iyi olması gerekmektedir. Yüksek lisansa kabul sınavı ALES ile paralel derecede sorular sorulmaktadır. Birçok öğrenci bu nedenle eğitimini yüksek okul ile sınırlı tutmak zorunda kalmıştır. Öğrenciler matematik, geometri, Türkçe, sözel mantık, sayısal mantık sorularından oluşan 120 soruluk testte büyük oranda başarılı olmak zorundadırlar.
Yüzbinlerin girmiş olduğu bu sınavda 1 puan bile çok değerlidir. Öğrenciler işte bu kısa sürede, tek seferde 1 puan ile hayatlarının değişeceği ya da değişmeyeceği noktada son derece büyük bir kaygı yaşamaktadırlar. Bu kaygı ülkemizde birçok öğrencinin yapabileceklerini kısıtlamakta; özgüvenlerini elinden almaktadır. Öğrencilerimiz tüm bu sorunlardan çok uzakta yurtdışında eğitim alabileceklerdir. Tüm bu konularda en detaylı bilgi için DGS Hukuk Kayıt Günleri içerisinde bize ulaşabilir ve umutlarınızı yeşertecek, sizi hukuk fakültesi sıralarına oturtacak fırsatları öğrenebilirsiniz.
Adalet DGS ile Hukuk fakültesine geçiş yapacak öğrenciler DGS Hukuk Kayıt Günleri Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi akademisyenleri ve yetkilileri ile tanışarak; birebir görüşme sağlayabilirsiniz. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi %100 İngilizce ve Ukraynaca hukuk eğitimi vermektedir. Türkiye’de hukuk fakültelerinde görev yapan akademisyenler aracılığı ile eğitimler verilmektedir. Çeviri ile ders işlenmemektedir. Türkiye Hukuk fakülteleri müfredatları ile uyumlu bir üniversitedir.
YÖK denkliği vardır. Tanınırlığı mevcuttur. Öğrenciler mezun olduklarında denklik sorunu yaşamazlar. Uluslararası akreditasyona sahiptir. Mavi diploma sağlamaktadır. Diplomanızı Avrupa ülkelerinde kullanabilmenize olanak sağlamaktadır. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde herhangi bir yabancı dile ihtiyaç olmadan adalet bölümünü 3. Sınıftan başlayarak tamamlayabilirsiniz. Bu bulunmaz bir fırsattır. Sene kaybı yaşamayacaksınız ve hayata erkenden atılabileceksiniz demektir.
DGS Hukuk Kayıt Günleri Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi, Eurostar yurtdışı eğitim ve Point yurtdışı eğitim işbirliği ile gerçekleştirilmektedir. DGS Hukuk Kayıt Günleri için bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilir ve katılım sağlayarak hayatınızı değiştirecek adımları bizlerle birlikte atabilme şansına sahip olabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan da bize ulaşabilir, öğrenci ve akademisyenlerimiz ile tanışabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!