Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlıktan Dev Hizmet

Eurostar Yurtdışı Eğitim ile Gerçekleşen Hizmet

Eurostar Yurtdışı Eğitim ile Gerçekleşen Hizmet

Ukrayna’ya Türkiye’den giden adalet mezunları için sonuç odaklı bir lisans tamamlama eğitimi projesine imza atıyor. Adalet meslek yüksekokulu öğrencileri YÖK tarafından tanınması olan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinden mezun olarak hukuk fakültesi mezunu olabiliyorlar. Adalet meslek yüksek okulu lisans tamamlama öğrencileri üniversitemizde 3. Sınıftan eğitime başlayarak; 2 yılda hukuk fakültesi mezunu oluyor.

Adalet meslek yüksek okulu lisans tamamlama Türkiye’de DGS sınavı şartı ile gerçekleşiyor. Ancak Ukrayna’da böyle bir sınav ya da başka herhangi bir ön şart bulunmuyor. Öğrenciler tamamen Dil destekli olarak; yabancı dil eğitimi gerektirmeden üniversitemizde öğrenim görüyor. Dersler çeviri ile değil yabancı dil destekli olarak, Türk hukuk fakültesi profesörleri tarafından veriliyor. Böylece öğrenciler tamamen Yabancı dil destekli eğitim alarak dil sorunu yaşamadan; zaman kaybetmeden avukatlık mesleğine adımlarını atabiliyorlar. Hakim ya da savcı olmak isteyen öğrenciler de bir an önce bu süreç içerisinde harekete geçme şansına sahip olabiliyorlar. Üniversite öğrencilere uluslararası bir bakış açısı kazandırıyor.

Türk hukukunun yanında evrensel hukuk ile ilgili bilgi birikimine sahip olan öğrenciler burada kariyerlerinin temellerini atmaya başlıyorlar. Kendi çizgisi ve hukukun çizdiği yollar ile dünyaya adalet dağıtacak Adalet meslek yüksek okulu lisans tamamlama öğrenciler bu üniversitede yetişiyor. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Türk öğrencilere kapılarını açarak iki ülke arasında ki derin bağları pekiştiriyor ve öğrencilerimizi hayallerine kavuşturuyor. Siz de eğitiminize kaldığınız yerden devam edebilir; gelecekte sevdiğiniz mesleği yapabilirsiniz. Türkiye’de ki özel üniversitelerde alacağınız eğitimin 1 yıllık rakamına burada 2 yıl eğitim alarak mezun olabilirsiniz. Ukrayna yaşam koşullarının ekonomik olması sebebiyle de en çok tercih edilen Balkan Ülkesi olarak karşımıza çıkıyor ve her yıl Türkiye’den giden binlerce öğrenciye eğitim fırsatı sunuyor. Öğrencilerimiz mavi diploma hakkı kazanarak ister Türkiye’de ister Avrupa’da çalışabiliyor.

Eurostar ve Point yurtdışı eğitim işbirliği ile gerçekleşen bu üniversite eğitimi projesi sayesinde Adalet meslek yüksek okulu lisans tamamlama olan tüm arkadaşlarımız hukuk mezunu olabileceklerdir. Tek yapmanız gereken ön lisans diplomanız ve transkriptiniz ile ofisimize gelerek kayıt işlemlerini gerçekleştirmektir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim ile Gerçekleşen Hizmet

 

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!