Adalet Tamamlama Öğrencileri Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde Hukukçu Oluyor — Adalet Dikey Geçiş
Adalet Tamamlama Öğrencileri Priştine Universum Üniversitesinde Hukukçu Oluyor

Adalet Tamamlama Öğrencileri Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde Hukukçu Oluyor

DGS Hukuk Taban Puanları Türkiye’de diğer bölümlere göre en yukarılarda yer almaktadır. Sınava eşit ağırlıktan giren yüz binlerce öğrenci arasından ilk 1000’e girmek bile hukuk fakülteli olmanın yolunu size açmayabilir. Bu nedenle örgün adalet mezunları da aöf adalet mezunları da oldukça mağdur duruma düşmektedir. Son derece zor olan DGS sınavı yüzünden öğrencilerimiz yıllarca hazırlanmakta oldukları sınavlardan çoğunlukla hüsrana uğramış olarak ayrılmaktadırlar. Türkiye’de adalet mezunlarının hukuk eğitimine geçiş yapması piyango gibi bir durumdur.
Adalet meslek yüksekokulundan mezun olan Türk öğrenciler DGS Hukuk Taban Puanları engeline takılmadan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde okuyabilmektedirler. Böylece öğrenciler eğitimlerine kaldıkları yerden hiçbir şekilde sene kaybetmeden devam edebilmektedirler. Ukrayna’da Harkov de kurulan bu üniversite akademik olarak bir başarıya daha imza atmış ve dünya üniversitesi olma yolunda hareket ederek Türkiye’den gelen öğrencilere eşsiz bir eğitim fırsatı hazırlamıştır. Öğrencilerimiz eğitimlerine burada devam ederek 2 yılda mezun olabilmektedirler. 3. Sınıftan hukuk fakültesine başlayan adalet mezunları alttan dersleri de alarak eğitimlerini hızla bitirebilmektedirler. Zorunlu derslerinin yanında birbirinden kaliteli seçmeli dersler ile de hukuk alanında çok daha başarılı işlere imza atabilecek donanım ve bilgiye sahip olabilirler.
Türkiye’den gelen alanlarında uzman profesörlerden eğitim alan öğrencilerimiz ana dilde hukuk okumanın keyfini yaşıyorlar. Son derece uygun yıllık harç ücretleri ile Ukrayna da huzurlu bir şekilde aile bütçelerini sarsmadan lisans bölümüne devam edebiliyorlar. DGS Hukuk Taban Puanları ile uğraşmak zorunda kalmadan ve DGS sınavı kaygısı yaşamadan öğrencilerimiz burada ön şartsız eğitim alabilirler. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi öğrencilerimiz için YÖK denkliği olan bir diploma sahibi olma yolunda son derece önemlidir. Bu nedenle bu eğitim için adalet lisans tamamlama öğrencileri hemen harekete geçmeli ve gelecek hayallerini ertelememelidirler. DGS Hukuk Taban Puanları şartı olmadan öğrencilerimizi kabul eden Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesine sizleri de bekliyor.
Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile siz de diplomalarınız ile gelerek kayıt yaptırabilir adaletin terazisini eline alan hukukçular arasında yer alabilirisiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!