Yurtdışında Ekonomik Fiyatlara Hukuk Fakültesinde Lisans Tamamlama Şansı

Türkiye’de hak mezunları DGS sınavı ile hukuk fakültesine kayıt yaptırabilme şansına sahip olabiliyorlar. Hak meslek yüksek okullarının çokluğu ve kontenjanın azlığı da öğrencilerin hukuk fakültelerinde eğitim alabilme şanslarını kısıtlamaktadır. öğrenciler hayallerini gerçekleştirmek ve yasa diplomasına sahip olabilmek için alternatifler aramakta ama yurdumuzda bu konu hakkında bir sonuca ulaşamamaktadırlar. DGS ile hukuk fakültesi kazanabilmek için en az ilk 1000 arasında yer almak gerekebilir. öğrencilerin de 120 soru içinde hemen hemen soruların tamamını yapmaları gerekebilir.
Özel üniversiteler ise öğrenciler için çok biçimde yüksek harçlara sahiptir. Yıllık ücretler 35.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. üstelik kazanmak için gene ilk 1000 içinde her zaman yer almak gerekebilir. DGS hukuk fiyatları öğrencilerin birçoğunun karşılayabileceği tutarların üzerinde yer alıyor. DGS yasa fiyatları öğrencilerin bütçelerini aştığı için yurtdışı eğitim tercih sebebi olmakta. Ukrayna Harkov şehrinde Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi öğrenciler için son derece ekonomik fiyatlara eğitim şansı sunmaktadır.
Öğrenciler yasa fakültesi eğitimine 3. Sınıftan devam edebilmekte ve 2 yıl içinde hayallerini süsleyen diplomalarına kavuşabilmektedirler. Siz de önlisans diplomanız ile gelerek hayallerine ulaşanlar arasında yerinizi alabilir DGS hukuk fiyatları ile karşı karşıya kalmadan son derece müsait şartlarda ve kısa sürede eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.
Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde herhangi bir dil eğitimi olmadan; % Türkçe şekilde öğrenim gözlemleyebilirsiniz. Türk akademisyenlerden oluşan eğitim kadrosu ve Türkiye’de uygulanan hukuk müfredatını öğrencilere sunması itibariyle üniversitemize kayıt yaptırabilir; hedefinize en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.
Üniversitemizin Türkiye denkliği bulunmaktadır. bununla beraber Türkçe eğitim verebilir akreditasyonuna da sahiptir. Bu nedenle dil öğrenmek zorunda kalmadan, ana dilde eğitim alabilirsiniz. Ukrayna’da Türk öğrencilerin azami tercih ettiği üniversitemizde kaliteli bir eğitim alarak, yasa camiasına adımlarınızı atabilirsiniz.
Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile düzenlenen bu eğitimlerin bir parçası olmak; yasa fakültesinde DGS hukuk fiyatları altında kayıt olabilmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. önlisans diplomanız ve transkriptiniz ile kayıt işlemlerinizi hemen başlatabilirsiniz. Yılın her günü eğitim ve kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!