Adalet Öğrencileri DGS Şartı Olmadan Lisans Tamamlıyor

Adalet Öğrencileri DGS Şartı Olmadan Lisans Tamamlıyor Kosova’nın en çok tercih edilen üniversitelerinden olan Priştine Universum Üniversitesi adalet lisans tamamlama öğrencileri için tek umut olmaya devam ediyor. 2 yıllık adalet lisans tamamlama mezunları artık hukuk fakültesini 2 yılda bitirebiliyor.

Priştine Universum Üniversitesinin sunmuş olduğu bu ayrıcalıklı eğitim sayesinde ön lisans diplomanız değer kazanıyor. Tamamen Türkiye’de eğitim verilen hukuk fakültelerinin müfredat içeriklerine uygun olarak işlenen dersler sayesinde tüm adalet öğrencileri eğitimde fırsat eşitliğine sahip olabiliyor.

Türkiye’nin güzide hukuk fakültelerinden gelen akademisyenler sayesinde öğrencilerimiz derslerini tamamını Türkçe olarak görüyor ve sınavları da Türkçe gerçekleştiriliyor. Üniversite uluslararası akreditasyona sahiptir ve mavi diploma ile öğrencilerini yurtdışına da açmaktadır. Öğrenciler Erasmus, Mevlana değişim programı, yatay geçiş gibi haklardan yararlanabilmektedirler.

Uluslararası geçiş ve Türkiye’ye geçiş şanslarına sahip olan Priştine Universum Üniversitesi öğrencileri hayata çok daha hızlı ve önde başlayabiliyor; 2 yılda hukuk fakültesi diplomalarına kavuşma şansına sahip olabiliyorlar. Herhangi bir sınav şartı olmadan; sınav stresi yaşamadan üniversitemize kayıt yaptırarak özgürce diledikleri fakültede öğrenci olabiliyorlar. Türkiye’ye 80 dakika uçuş mesafesinde yer alan kardeş ülke Kosova’nın Priştine şehrinde yer alan bu üniversitemizde öğrencilerimiz kendi evlerindeki konforu bulabiliyorlar. Kendinizi yabancı bir ülkede gibi hissetmeyeceksiniz. Hemen ön lisans diplomanız ve transkriptiniz ile kaydınızı yaptırabilir ve bu bulunmaz fırsatı değerlendirerek Hukuk camiası içerisinde ki yerinizi alabilirsiniz.

Adalet lisans tamamlama artık çok kolay. Size düşen sadece üniversiteye kayıt olmak ve ders çalışıp mezun olmak. Türkiye’nin her yerinden yılın 12 ayı boyunca başvuruların kabul edildiği Priştine Universum Üniversitesi Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile sizlere kapılarını sonuna kadar açıyor. Siz de hemen bizler ile iletişime geçin ve sizi hayallerinizin gerçek olacağı Priştine Universum Üniversitesinin bir öğrencisi yapalım. Adalet lisans tamamlama eğitiminize sınav şartı olmadan kayıt olmak ve hukuk fakültesinde geçiş yapmak için hemen bizimle irtibata geçin.