Ukrayna'da Hukuk Fakültesi Lisans Tamamlama — Adalet Dikey Geçiş
Kosova'da Hukuk Fakültesine Lisans Tamamlayın, Adaletin Terazisini Elinize Alın

Ukrayna’da Hukuk Fakültesi Lisans Tamamlama

Ukrayna’da Hukuk Fakültesi Lisans Tamamlama

Ukrayna; kardeş ülkemiz ve Osmanlı kültürünü hala taşıyan Müslüman bir ülke. Türkiye’den gelen öğrencilere kapılarını açan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi öğrenci odaklı eğitim anlayışını Türk öğrencilere kapılarını açarak sizlere hukuk fakültesinde lisans tamamlama olanağı sunmaktadır. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Hukuk lisans tamamlama eğitimleri ile öğrencilerimiz YÖK denkliği olan üniversitemizden mezun olarak hayallerine ulaşabilmektedir. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Hukuk lisans tamamlama eğitimleri ile sen de geleceğe umutla bakacak 2 yılda eğitimini tamamlayarak hukuk fakültesi mezunu olabileceksin.

DGS, YGS, LYS gibi sınavlara ve bunların yol açtığı kaygılara son. Artık sen de yepyeni bir sayfa açacak; Ukrayna’da bu şirin şehirde Avrupa standartlarında bir hukuk eğitimi alacaksın. Türkiye’den gelen akademisyenler tarafından verilen eğitimler ile geleceğe güvenle bakabileceğin bir eğitim fırsatından hemen yararlanabilir adalet yüksek okulu mezunu olarak karanlık bir dünyayı daha adil bir yaşama çevirebilecek bir statüye sahip olabilirsin. Mezun olduğunda avukatlık, hâkimlik, noterlik gibi geleneksel alanların yanı sıra, kaymakamlık, bürokrasi, öğretim üyeliği gibi birçok farklı alanda da çalışabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz yerde hayal ettiğiniz bölümde eğitim alabilir; dünyaya daha adil bir düzen kurulmasında pay sahibi olabilirsiniz. Türkiye’de lisans tamamlama eğitimi son derece zordur. DGS sınavı ve oldukça az olan kontenjan sayısı sebebiyle öğrencilerin özel üniversiteleri bile kazanabilmesi için ilk 1000’de yer almaları gerekmektedir.

Erasmus ve Mevlana Değişim programları ile Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Hukuk lisans tamamlama eğitiminizi global alanda sürdürebilirsiniz. Teoriden pratiğe geniş bir eğitim alanı olan üniversite öğrencilerine kaliteli eğitim sunmaktadır. Üniversitemiz Uluslararası Hukukçular yetiştiriyor. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Hukuk lisans tamamlama eğitimleri sizlere yeni bir dünya görüşü, geniş bir bakış açısı kazandıracaktır. Adalet tamamlama öğrencileri olarak 3. sınıftan eğitime başlayan öğrencilerimiz ön lisans eğitimlerinin boşa sayılması gibi bir durum ile karşı karşıya kalmayacaklardır. Uluslararası akreditasyon ve Türkiye denkliği ile öğrenciler geleceklerini sağlam temeller üzerine kurabilecek bilgi ile mezun olacaklardır. Ön lisans diplomanız ile gelin ve hemen kaydınızı yaptırarak üniversitemizin öğrencileri arasında hemen yerinizi ayırtın.

Ukrayna’da Hukuk Fakültesi Lisans Tamamlama

Adres Te. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!