Hukuk Fakültesi Artık Bir Hayal Değil

Hukuk Fakültesi Artık Bir Hayal Değil

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversiteli olmak dünyaya yön vermektir; akademik başarının yanı sıra araştırmacı ve üretken bir düşünceye sahip olmak; yenilikçi fikirlerle geleceğin dünyasına yön vermektir. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Türk öğrencilere kapılarını açmanın ve bir dünya üniversitesi olmanın mutluğunu yaşıyor. Ukrayna Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde adalet mezunları hukuk fakültesine lisans tamamlıyor. DGS, YGS, LYS sınav şartı olmadan öğrenciler burada eğitimlerini tamamlayabiliyorlar. DGS hukuk fakültesi ücretleri açısından da eğitimlerin yıllık harçları Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde uygundur. Türkiye’de ki özel üniversitelerin oldukça altındadır.
Türkiye’den öğrenciler sınav stresi yaşamadan, tamamen Türkçe eğitim alabilmektedirler. Türkiye’den gelen akademisyenler tarafından eğitim verilmektedir. Türk hukuku dersleri ile eğitim gerçekleşmektedir. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinin Türkiye’de denkliği mevcuttur. Öğrenciler Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip üniversitemizden mezun olduklarında Türkiye’de görev yapabilirler. Avukat olabilir; savcı ya da hâkimlik sınavlarına girebilirsiniz. Üniversitemizde eğitim alan adalet lisans tamamlama öğrencileri eğitimlerine 3. Sınıftan başlayabilecekler ve 2 yılda eğitimlerini tamamlayacaklardır. Bu şekilde sene kaybı yaşamadan mezun olabilecekler. Öğrenci odaklı eğitim sistemini benimseyen üniversitemiz öğrencilerin kaliteli eğitim alabilmesi için tüm olanakları seferber etmektedir.
Ukrayna’nın Harkov şehrinde bulunan üniversite size adalet dünyasının kapılarını açıyor. DGS hukuk fakültesi ücretleri açısından bakıldığında Türkiye’de ki özel üniversitelerden çok daha düşüktür. Yüksek kalitede eğitimi ve uluslararası akreditasyonu ile Avrupa’da Erasmus ve mezun olduktan sonra da çalışma olanağı tanımaktadır. Eğitimde evrensel değerlere dayalı yenilikçi yaklaşımlar sunmaktadır. Nitelikli ve ayrıcalıklı eğitim anlayışı ile öğrencileri mesleki yeterlilik açısından tam donanımlı hale getiriyor.
Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile kayıt olabileceğiniz Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi DGS hukuk fakültesi ücretleri açısından da sizlere kolaylık sağlıyor. DGS hukuk fakültesi ücretleri öğrencilerimizin aile bütçesini zorlamadan okuyabilmeleri için en avantajlı şekilde düzenleniyor. Siz de hemen Ön lisans diplomanız ile gelin ve kayıt işlemlerinizi gerçekleştirerek adalet meslek yüksek okulu eğitiminizi hukuk fakültesine tamamlayın. Dgs sınavı olmadan hukuk fakültesinde eğitim alabilmek için ofislerimize gelin. Gelin eğitiminizi tamamlamanız için sizlerle birlikte Ukrayna’ya yola çıkalım. Hukuk fakültesi hayalinizi beraber gerçekleştirelim.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!