Adalet Mezunları Hukuk Dünyasına Adımlarını Priştine Universum Üniversitesi İle Atıyor

Adalet Mezunları için Hukuk

Adalet Mezunları için Hukuk

Ukrayna’da üniversite eğitimine kaldığın yerden devam etmeye hazır mısın? Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi seni hayallerine kavuşturuyor. Tamamen Türkçe eğitim alabileceğiniz üniversitemizde lisans tamamlama yapabilir; adalet bölümünün lisans tamamlama bölümleri olarak 2 yıl içerisinde ön lisans diplomanızı hukuk fakültesi diplomasına çevirebilirsiniz.

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Türk öğrencilere kapılarını açıyor. Adalet bölümünün lisans tamamlama bölümleri sayesinde öğrenciler denkliği olan üniversitemizde DGS sınavı şartı olmadan eğitiminize kaldığınız yerden devam etme fırsatı tanıyor. Kardeş ülke Ukrayna’nın bu güzel şehrinde yer alan üniversite Türkçe eğitim verebilir akreditasyonu ile de öğrencilere mesleklerinde bir yol açıyor. Kaliteli eğitimi ve öğrencilerimize gösterdikleri özen ile sevilen akademik kurul ve eğitmen kadrosu Adalet bölümünün lisans tamamlama bölümleri öğrencileri için unutamayacakları bir öğrencilik yaşamalarını sağlıyor.

Üniversitemiz YGS-LYS şartı da istemiyor; herhangi bir not ortalaması aramıyor. Böylece sınav stresi yaşamadan eğitiminize başlayabiliyorsunuz. İki ülke arası eğitim köprüsü oluşturan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Adalet bölümünün lisans tamamlama bölümleri yüksek okul mezunlarını hukuk fakültesi diploması alabilme fırsatı sunuyor. Hem aöf mezunları hem de örgün adalet meslek yüksek okulu mezunları bu eğitimden faydalanarak; 3. Sınıftan eğitimlerine başlayabiliyorlar. Yurtdışı eğitimde en doğru seçim Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesidir. Kayıt için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Yüksek okul diplomanız ve transkriptiniz ile kayıt yaptırabilirsiniz. Dikey geçiş ile lisans tamamlama bölümlerimizde ki yerinizi ayırtabilirsiniz.

Transkriptinize göre eksik derslerinizi görerek 3. Sınıftan eğitiminize devam ediyor; eksik kalan dersleri alttan alarak sene kaybı yaşamıyorsunuz. Avrupa Kredi transfer sistemi ile eğitiminizi tamamlayabiliyor ve bu şekilde diplomanızı ister Türkiye’de ister Avrupa’da kullanabiliyorsunuz. Son derece düşük harç ücretleri ile burada eğitiminize devam etme şansına sahipsiniz. Ayrıca ülkede yaşam koşulları da oldukça uygundur. Bir öğrencinin bütçesini sarsacak durum söz konusu değildir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim kurumları işbirliği ile Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesine kayıt olabilir; adaletin temsilcisi hukukçular arasında ki yerlerinizi alabilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin ve kayıt işlemlerinizi birlikte başlatarak; eğitim yolunda size meşale tutalım.

Adalet Mezunları için Hukuk

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!