Priştine Universum Üniversitesinde Hukuk Diploması

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde Hukuk Diploması

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde Hukuk Diploması. Açık öğretim mezunları özellikle DGS gibi sayısal beceri gerektiren sınavlara hazırlanmakta oldukça zorluk çekiyor. Temel matematik, geometri, sayısal ve sözel mantık sorularında oldukça zorlanıyor. Bu nedenle DGS de kazanması en zor olan fakülte Hukuk fakültesine girmek imkansızı başarmak ile eşdeğer hale geliyor. Kontenjanların da kısıtlılığı ön lisans diplomasının ötesine geçebilmeyi engelliyor. Türkiye’de hal böyle iken tüm aöf lisans tamamlama öğrencileri için hukuk fakültesi bir hayalden öteye geçmiyor. Kazanma durumunda da üniversitelerin %98’i öğrencileri 1. Sınıftan tekrar başlatıyor. Ancak tüm rağmen aöf lisans tamamlama öğrencileri için bir fırsat mevcut. Hem de eşi bulunmaz kolaylıklar sağlayan dev bir avantaj demek mümkün.

Aöf lisans tamamlama öğrencileri DGS şartı olmadan Ukrayna’da YÖK tarafından tanınırlığı olan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde Hukuk eğitimlerini tamamlayabilmekteler. Bu dev eğitim hizmeti üstelik öğrencilerimize 2 yılda eğitimlerini tamamlama fırsatı da sunuyor. %100 Türkçe eğitim ve Türkiye’den akademisyenlerin öğretimi ile gerçekleşen bu eğitim sayesinde öğrenciler ön lisans eğitimleri hiçe sayılmadan hayallerine kavuşabilmekteler.

Aöf lisans tamamlama öğrencileri için kaçırılmayacak bu olağanüstü eğitim projesinin mimarları arasında yer alan Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları her türlü imkanı ve rehberliği gerçekleştiriyor. Aöf öğrencisi olarak gelecek ile ilgili hayalleriniz ve 2 yıllık eğitiminizin yarıda kalmaması için önemli bir fırsatı değerlendirmek size kalıyor. Türkiye denkliği mevcut, Türk Akademisyenlerden oluşan eğitim kadrosu ve tamamen Türkçe eğitim. Üstelik Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip bir üniversite Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde okuma fırsatı. Yılda minimum 65 gün devam şartını yerine getirmek şartıyla hedefinize ulaşmanız mümkün.

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde Hukuk Diploması. Diplomanızı hem Türkiye’de hem de yurtdışında kullanabileceksiniz. Çünkü Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinin diploması Avrupa akreditasyonuna sahip. Uluslararası anlaşmalar ile mavi diploma verebilme yetkisini elinde bulunduran üniversite ile yüksek değerde bir hukuk diploması sizi bekliyor. Kaliteli eğitim ile tam donanımlı hukukçular olarak geleceğin adalet sağlayıcıları arasında yerlerinizi ayırın. Aöf lisans tamamlama öğrencileri ön lisans diplomaları ve transkriptleri ile bize başvurabilir ve bu eğitim fırsatından yararlanabilirler.

WhatsApp ya da Messenger üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!