AÖF Adaletten Hukuk Fakültesine Geçmek Hiç Bu Kadar Avantajlı Olmamıştı

Aöf Adalet bölümü lisans tamamlama artık hayal değil. DGS, YGS, LYS puan şartı olmadan yurtdışında 2 yılda Hukuk diplomasına sahip olabilirsiniz. Sınav stresi ve kaygısından uzak kardeş ülke Kosova’nın Osmanlı Mirasını taşıyan şehri Priştine’de yer alan üniversitemiz Priştine Universum Üniversitesi sizlere bu imkânı sunmaktadır. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz ve son derece uygun fiyatlara yaşam standartlarınızı sağlayabileceğiniz bu şehir Türkiye’ye olan yakınlığı ile de cezbedici rol oynamaktadır. Uçuş mesafesi ile 80 dakika süren ulaşım olanağı sayesinde ülkeye gitmek ve gelmek son derece kolaydır.

Hayallerini gerçekleştirecek bu üniversitemiz tamamen Türk öğrencilerden oluşan sınıflarda, Türkiye’de ki hukuk fakültelerde eğitim veren akademisyenlerden ders dinlemekte ve Türkçe olarak eğitim almaktadırlar.  YÖK tarafından tanınmakta ve denk kabul edilmektedir. Türkiye’de ki hukuk müfredatı uygulanmaktadır. Böylece eğitimden doğan farklılıklar sıfıra inmekte ve öğrencilerimiz hiçbir konuda dezavantaj yaşamamaktadırlar. Aöf Adalet bölümü lisans tamamlama öğrencileri kendilerini bulacakları bu eğitimde birer hukuk fakültesi mezunu olabilecekler ve sene kaybı da yaşamayacaklardır. 2 yıllık eğitimlerini bitiren öğrenciler Priştine Universum Üniversitesinde 3. Sınıftan eğitime başlayacaklardır.

Geleceğin parlak yıldızları arasında yer almak ve adaletin savunucuları arasında olabilmek için siz de Priştine Universum Üniversitesini tercih edeceksiniz. Üniversite fiyatlarının uygunluğu da sizlere bu eğitimi imkânlı kılacaktır. Aöf Adalet bölümü lisans tamamlama uzaktan şekilde de gerçekleşebilmektedir. Ancak her ne kadar uzaktan da olsa minimum 65 gün orada olmayı gerektirecektir. Öğrenciler akademisyenlerimizin kontörlü altında eğitimlerine devam edeceklerdir. Aöf Adalet bölümü lisans tamamlama öğrencileri rüya gibi bir eğitim ile ayrıca Uluslararası geçerliliğe sahip bir diploma ile hukuk mezunu olacaklar ve diledikleri Avrupa ülkesinde çalışabilme olanağına da sahip olacaklardır.

Eurostar ve point yurtdışı eğitim kurumları ile işbirliği içerisinde olan Priştine Universum Üniversitesi , öğrencileri kaliteli ve kısa sürede sonuca odaklı bu eğitime davet etmekte ve öğrencilerin geleceklerine meşale tutacak eğitim olanaklarını seferber etmekten de son derece keyif almaktadır. Ön lisans diplomanız ve transkriptiniz ile hemen bizlere başvurabilir; bu fırsattan yararlanarak sende hukuk mezunları arasında yer alabilirsin.