Priştine Universum Üniversitesi Öğrenciler

Ukrayna’da Adalet Mezunlarına Özel Eğitim Fırsatı

Ukrayna’da Adalet Mezunlarına Özel Eğitim Fırsatı

Adalet lisans tamamlama öğrencileri için Ukrayna’da hukuk fakültesinde eğitim alma şansı devam ediyor. Siz de adalet lisans tamamlama mezunu iseniz Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi hukuk fakültesine kayıt yaptırabilirsiniz. Fakültemizde 3. Sınıftan eğitiminize devam ederek yıl kaybı yaşamadan eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

İster açık öğretim öğrencisi olun ister örgün üniversitemizde eğitiminize devam edebilirsiniz. Hayallerinizi süsleyen yasa fakültesi bugün itibari ile gerçek olabilmekte. Yurtdışı eğitimde Türkçe akreditasyona sahip bir üniversite şekilde dikkatleri üzerine çeken Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi size geleceğin adaletçileri arasında yer alma fırsatı sunuyor. Hukuk lisans tamamlama öğrencileri üniversitemizde 0 Türkçe eğitim alarak yabancı lisan sıkıntısı yaşamadan hukuk fakültesi eğitimine devam edebiliyor. tamamen Türkiye’de ki yasa fakültelerinde eğitim veren değerli akademisyenler nedeni ile verilen eğitimler burada gerçekleşiyor. öğrenciler hiçbir şekilde noksan bir müfredat ile karşı karşıya kalmadığı bu gibi yeni hukuk dalları ile alakalı çok sayıda seçmeli dersi de alabiliyor.

Öğrencilerimiz eğitimlerini 2 yılda bitirerek mesleki yaşamlarına geçiş yapabiliyorlar. Masal gibi bir eğitim ile hayallerine giden yola çıkacak; kardeş memleket Ukrayna’da ki bu üniversitemizden mezun olarak adaletin temsilcileri arasında yer alacaksın.

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet lisans tamamlama öğrencisi şekilde senin için ciddi bir avantaj oluşturmakta DGS sınavı gibi hiçbir ön şart ilgi etmeden hukuk fakültesi mezunları arasında yer almanda öncülük etmektedir. Bu eğitim projesi 20 yıllık tecrübeleri ile oldukça çok öğrencinin iş hayatlarına başlamasında öncü olan Eurostar Yurtdışı Eğitim tarafından gerçekleşmektedir. öğrenciler ön lisans diplomaları ile bize başvurarak kayıt olabilmektedirler. Yılın 12 ayı kayıtlarımız devam etmektedir. Bu nedenle mezun olduğun lahza diploman ile bize başvurabilirsiniz.

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adliye koridorlarına açılan kapının anahtarına kısa sürede kavuşman için en doğru adres. ön lisans diplomanla gel ve üniversitemizin akademisyenleri ile tanışma ve kendileri ile eğitimler konusunda konuşma fırsatını sende yakala. Sosyal medya üstünden de akademisyenlerimizle iletişime geçebilir; hedeflerin ve yapabileceklerin ile alakalı detaylı bilgi sahibi olabilirsin.

Ukrayna’da Adalet Mezunlarına Özel Eğitim Fırsatı

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!