2 Yılda Hukuk Diplomasına Sahip Olmaya Hazır mısınız?

2 Yılda Hukuk Diplomasına Sahip Olmaya Hazır mısınız?

En büyük hayaliniz bir hukukçu olmak ve bunun için önlisans eğitimi aldınız. DGS ile lisans tamamlamaya karar verdiniz. Ancak bu sınavda sözel mantık, sayısal mantık, matematik, geometri gibi zor dersler karşınıza çıktı ve bir türlü bu sınavı aşamıyor; yeterli puan alamıyorsunuz. Üzülmeyin. Artık DGS sınavı dahil herhangi bir sınava girmek zorunda değilsiniz. Sınav kaygısı yaşamadan sadece 2 yıl eğitim alarak hukuk diplomasına sahip olabilirsiniz. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi aöf adalet lisans tamamlama bölümleri sizlere kapılarını açıyor ve sizi hayallerinize kavuşturuyor.
Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi aöf adalet lisans tamamlama bölümleri ile tamamen Türkçe eğitim alabilir ve Türkiye’den akademisyenlerde oluşan eğitimci kadrosu sayesinde üniversiteden tam donanımlı bir şekilde mezun olabilirsiniz.
Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Ukrayna’nın en sevilen ve Türk öğrencilerin en çok tercih ettiği bölgesinde Harkov’da yer almaktadır. Burada siz de eğitim alabilir ve hedeflerinizin doğrultusunda amacınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sınav ve puan şartı aranmadan üniversitemize kayıt yaptırabilirsiniz. Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi aöf adalet lisans tamamlama bölümleri sayesinde 2 yıllık emeğin boşa gitmeyecek ve hak ettiğin diplomanın sahibi olabileceksin. Türkiye’ye olan yakınlığı ve ekonomik yaşam koşulları ile de hem yurt dışında eğitim alabilecek hem de 2 yılda mezun olabilme şansına sahip olabileceksin.
Yıl boyunca üniversitemize başvuru yapabilir ve bu imkandan faydalanabilirsin. Zaman hayatımızda ki en değerli öğedir ve bunun bilinciyle sizlere kapılarını yıl boyunca açık tutan üniversite size en değerli şey olan zamanı hediye etmektedir. Harkov bulunduğu yerin doğal güzelliği, sosyal ve kültürel olanakları ve tam bir öğrenci şehri olması sebebiyle en çok tercih edilen bölgesidir. Üniversitemizin yer aldığı bu şehir hala Osmanlı’dan kalma izler taşımakta, kültürü ile kendimizi evimizde hissetmemizi sağlamaktadır.
Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile Türk öğrencilere kapılarını açan bu güzide üniversite şimdi sizleri bekliyor. Ön lisans diplomanız ve transkriptiniz ile hemen bizlere ulaşın ve hayallerinize giden yolda sizlerle birlikte yürüyelim.

Puanla
[OY: 2 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!