Geleceğin Hukukçularının Üniversitesi Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Sizleri Bekliyor — Adalet Dikey Geçiş
Geleceğin Hukukçularının Üniversitesi Priştine Universum Üniversitesi Sizleri Bekliyor

Geleceğin Hukukçularının Üniversitesi Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Sizleri Bekliyor

Ülkemizde lisans tamamlama oldukça zor bir mücadele gerektiriyor. YGS- LYS ile hukuk fakültesi kazanmaktan çok daha ağır bir mücadeleye girişen öğrenciler sene kayıpları yaşamadan hukuk fakültesine kayıt olamıyor. Son derece iyi bir matematik, geometri, Türkçe, sözel ve sayısal mantık bilgisi, tecrübesi gerekiyor. Bunu elde etmek bile en az 3 yılı alabiliyor. Kontenjanların da çok az olması şartları iyice zorlaştırıyor. Tüm bunlardan kurtulmak isteyenler en doğru kararı vererek geleceğin hukukçuları arasında yer alabilmek için kardeş ülke Ukrayna’da yer alan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesine başvuruyor.
Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip, adalet Ön lisans mezunları lisans tamamlama bölümleri için 3. Sınıftan başlama olanağı tanıyan bir üniversitedir. %100 Türkçe eğitim olanağı sağlamaktadır. YÖK denkliği mevcuttur. Uluslararası akreditasyona sahiptir. Mavi diploma vermektedir.  Öğrenciler derslerini saydırarak 2 yılda eğitimlerini tamamlayabilmektedirler. Türkiye’den gelen birbirinden değerli hukuk akademisyenleri tarafından verilen eğitimler ile oldukça donanımlı bir şekilde mezun olabiliyorlar. Eğitim yıllık harç ücretlerinin düşüklüğü sayesinde de herkes bu eğitimden rahatlıkla faydalanabiliyor. Adalet Ön lisans mezunları lisans tamamlama bölümleri kendilerine sunulan bu fırsatı değerlendirmek için Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesine koşuyor. Sınav stresinden uzak bir şekilde eğitim alarak geleceğin adalet savunucuları arasında ki yerlerini bugünden ayırtmış oluyorlar. Ukrayna yaşam koşullarının da son derece ekonomik olması öğrencilere rahat bir eğitim alma fırsatı sunuyor. Öğrencilerimiz bütçelerini zorlamadan burada 2 yıl eğitim hayatlarına devam edebiliyor. Türkiye’ye yakınlığı ile de göz dolduran Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi adalet ön lisans mezunları lisans tamamlama bölümleri öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirebileceği bir eğitim sağlıyor. Eurostar ve Point yurtdışı eğitim işbirliği ile oluşturulan bu eğitim sistemi ile öğrenciler gelecek umutlarını yeniden kazanıyor.
Eurostar ve Point yurtdışı eğitime hemen ulaşabilir, sosyal medya hesapları üzerinden akademisyenlerimiz, öğrencilerimiz ile de sohbet edebilir; tüm sorularınızın yanıtlarına dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz. Sene boyunca her gün sizler için kayıt günüdür. Bu nedenle gönül rahatlığı ile bizleri arayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken karar verip; harekete geçmek. Ön lisans diplomanız ve transkriptiniz ile gelin sizi geleceğinize doğru yola çıkartalım.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!