Priştine Universum Üniversitesi Geleceğin Hukukçularını Yetiştiriyor

Priştine Universum Üniversitesi Geleceğin Hukukçularını Yetiştiriyor

Birçoğumuz adaleti savunma içgüdüsü ile dünyaya geliriz. her zaman bir gün dünyaya adaleti yayacak bireyler içinde yer alacak olmanın hayalini kurar ve eğitimimize bu yönde başlarız. Bir hak savunucusu olmanın yollarından bir tanesi adalet iş yüksek okulunda eğitime başlayıp; DGS ile onu yasa fakültesine tamamlama olanaklarından faydalanmak suretiyledir. Ancak DGS son derece kazanması zor bir sınavdır. süre ile yarışan öğrenciler, matematik, geometri, mantık bu gibi derslerle başbaşadırlar. 120 soruluk bu imtihan ciddi bir hazırlık gerektirmekte ve yüz binlerce şahıs ile yarışılmaktadır. Hukuk eğitimini kazanabilmek için ilk 1000 içinde yer almak dahi çoğu zaman yetmemektedir.

Sayısalı iyi olmayan yüzbinlerce talebe için DGS sınavı hüsran ve zaman kaybı manasına gelmektedir. Bu nedenle öğrenciler umutlarını yitirmekte ve hayallerinden vazgeçmek noktasına gelmektedir. Priştine Universum Üniversitesi Kosova’da yer alan bir üniversitedir ve öğrencilere DGS, YGS, LYS bu gibi sınavlar yapılmaksızın yasa eğitimi alabilme şansı tanımaktadır. Bu nedenle Türkiye’den giden birçok öğrencisi bulunur. üniversitemiz 0 Türkçe eğitim vermektedir. Birbirinden kaliteli, Türk profesörler ve doçentler sebebi ile verilen eğitimler ile öğrencilerin ufku genişlemektedir. öğrenciler herhangi bir dil eğitimine gerek duymadan yasa fakültesinde okuyabilmektedirler.

Hukuk bölümünden lisans tamamlama bölümleri bu eğitimlerden faydalanarak, üç. Sınıftan eğitimlerine başlayabilmektedirler. Böylece Türkiye’de ki benzeri sene kaybına uğramazlar. Bir lahza önce eğitimlerini bitirip mesleklerine atılabilirler. Sizde Priştine Universum Üniversitesine gelin ve hukuk bölümünün lisans tamamlama bölümleri ile lisans tamamlayın. Bu eşsiz fırsatı kaçırmayın. YöK denkliği olan üniversiteden mezun şekilde geleceğin hukuk camiasına giriş yapın. Hayalleriniz gerçek olsun. Türkiye’den çok aşırı daha ekonomik harç ücretleri ile sadece 2 yılda hedefinize ulaşın. Priştine Universum Üniversitesi adalet bölümünün lisans tamamlama bölümleri ayrıca mavi diploma vermektedir; uluslararası akreditasyona sahiptir. Buradan mezun olanlar Avrupa’da da görev yapabilmektedirler.

Uluslararası bir hukuk eğitimi ve sadece 2 yılda tamamlanabilen yasa fakültesi için hemen bize başvurun. Eurostar ve Point Yurtdışı Eğitim kurumları işbirliği ile kayıtlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bu üniversite şimdi sizleri bekliyor. Bizimle iletişime geçin ve geleceğinize ışık tutalım.