Hukuk Fakültesi Adalet Mezunlarını Travnik’te Bekliyor

Hukuk Fakültesi Adalet Mezunlarını Travnik’te Bekliyor Bosna Hersek’te adalet mezunları için yepyeni bir fırsat adalet tamamlama mezunlarını bekliyor. Siz de artık hukuk fakültesinde eğitim alabileceksiniz. Üstelik sene kaybı yaşamadan. Üniversitemiz Bosna Hersek’in Travnik şehrinde yer almaktadır. Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencilerini doğru bilgiye en kısa sürede ulaştırarak hızla hukuk fakültesi mezunları arasında yer almaları için yetiştiriyor. Siz de adalet öğrencisi iseniz bu eğitim tam size göre.

Hukuk Fakültesi Adalet Mezunlarını Travnik’te Bekliyor Ülkemizde adalet mezunları son derece zorlu süreçlerden geçiyor. Adalet meslek yüksekokulu örgün ve açıktan olmak üzere okunabiliyor. Hukuk fakültesine eğitimlerini tamamlamak isteyen yüksekokul mezunları burada eğitimlerini hızlı bir şekilde tamamlayarak hayata atılıyor. DGS hukuk 3. Sınıftan başlatan üniversite olan Uluslararası Travnik Üniversitesi bizlere hayatımızın en önemli fırsatını sunuyor. Siz de Travnik Üniversitesi hukuk fakültesinde tamamen Türkçe eğitim alacaksınız. . DGS hukuk 3. Sınıftan başlatan üniversite Türkiye’den gelen akademisyenler tarafından dersler vermekte ve öğrencilerimizi hayata hazırlamaktadır. Bu nedenle Türk öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Ancak tercih edilmesinin en önemli sebebi YÖK denkliği olmasıdır. Türkiye tarafından üniversitemize denklik verilmektedir.  DGS hukuk 3. Sınıftan başlatan üniversite alttan ders alma ve seçmeli ders olanakları ile çok sayıda dersi bir arada vererek geleceğin hukukçularını en üst düzey bilgi seviyesinde mezun etmektedir.

Hukuk Fakültesi Adalet Mezunlarını Travnik’te Bekliyor Uluslararası Travnik üniversitesi Avrupa’da ve Türkiye’de yer alan üniversiteler ile erasmus anlaşmaları gerçekleştirmiştir. Bu bağlamda öğrencileri bir dönem diledikleri ülkede erasmus programı dâhilinde okuyabilecek olanağa sahiptirler. Uluslararası Travnik Üniversitesi son derece düşük yıllık harç ücretleri ile de Türkiye’de ki üniversitelere oranla çok sembolik rakamlar ile AÖF ya da örüğün adalet meslek yüksekokulu mezunlarına eğitim olanağı sağlamaktadır.

Eurostar ve Point yurtdışı eğitim aracılığı ile uluslararası Travnik üniversitesi öğrencilerin kayıtlarını almakta ve öğrencilerimize hukuk fakültesi kapılarını ardına kadar açmaktadır. Siz de bu alanlarda eğitim alabilmek ve hayata yeniden başlayabilecek bu eğitimden yararlanmak için diplomanız ile bize gelin. Sizi hukuk fakültesi sıralarına oturtalım; geleceğin adalet sağlayıcıları arasında ki yerinizi şimdiden ayırtalım.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları