Adaletten Hukuk Fakültesine Kosova'da Yeni Bir Kariyer Başlatın

Adaletten Hukuk Fakültesine Kosova’da Yeni Bir Kariyer Başlatın

Yeni nesil hukukçular yetiştiren dünya standartlarında bir hukuk fakültesi olan Priştine Universum Üniversitesi sürekli değişimi ve gelişimi destekleyen iddialı bir eğitim olanağı ile Türkiye’den gelecek öğrencilere avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Her biri kendi alanında söz sahibi Türkiye’den eğitim vermek üzere Priştine Universum Üniversitesine gelen akademik kadro ile geleceğin hukukçuları burada yetişiyor.

Çok boyutlu ve bağımsız düşünebilen öğrenciler yetiştiren üniversite uluslararası akreditasyonu ile Avrupa’ya açılabilecek kapasitede mezunlar veriyor. Türk öğrenciler için tamamen Türkçe eğitim projesi gerçekleştiriliyor. Üniversitenin kendi bakanlığından Türkçe eğitim verebilme akreditasyonu sayesinde ekstra bir dil öğrenme çabası gerektirmiyor.

Kosova dgs hukuk hakkında bilgi sahibi olabilmek için Priştine Universum Üniversitesi akademisyenleri ile görüşme yapabilir ve adalet mezunları için hukuk fakültesi lisans tamamlama eğitimlerinin tüm detaylarını bizlerden öğrenebilirsiniz. Bu eğitim Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumlarının katkıları ve işbirliği ile Kosova’nın Priştine şehrinde gerçekleştirilmektedir. Burada tamamı Türk akademisyenler ile yetişen öğrenciler Türk hukuku müfredatına uygun eğitim almaktadır. İster açık öğretim ister örgün öğretim adalet meslek yüksek okulu mezunu olsunlar öğrencilerimiz üniversitemizde 2 yılda eğitimlerini tamamlayabilmektedirler. Burada 3. Sınıftan eğitime başlayacaklar ve var ise eksik dersleri alttan alarak eğitimlerini yarıda kesmeden tam gaz devam edebileceklerdir.

Kosova dgs hukuk hakkında bilgi edinmek için ofislerimize gelebilir hukuk fakültesi derslerine katılan akademisyenlerimizden tüm detayları öğrenebilirsiniz. Adalet meslek yüksek okulları için bulunmaz bir fırsat şimdi sizi bekliyor. YÖK denkliği olan üniversitemizde hukukçu olma yolunda ki ilk adımlarınızı atacak; daha adil bir dünya için cüppelerinizi sırtınıza geçirme şansını yakalayacaksınız. DGS sınavı stresi olmadan yılın 12 ayı kayıt işlemleri için bizlere başvurularınızı yapabileceksiniz. Hukuk Priştine Universum Üniversitesinde yeniden tanımlanıyor. Birbirinden farklı seçmeli dersler ve geniş eğitim olanakları ile hukuk fakültemiz dünyaya adaleti sağlayacak donanıma sahip öğrenciler yetiştiriyor.

Kosova dgs hukuk hakkında bilgi edinmek ve dersler hakkında bilgi sahip olmak için sosyal medya üzerinden de bizlerle iletişime geçebilir; eğitmenleriniz ile buradan da sohbet ederek sorularınızı sorabilirsiniz. Kosova dgs hukuk hakkında bilgi edinmek için hemen bize ulaşın ve hayallerinize giden yolda ilk adımınızı atın.