Adalet Mezunları Hukuk Dünyasına Adımlarını Uluslararası Travnik Üniversitesi İle Atıyor

Bosna Hersek’te üniversite eğitimine kaldığın yerden devam etmeye hazır mısın?  Uluslararası Travnik Üniversitesi seni hayallerine kavuşturuyor. Tamamen Türkçe eğitim alabileceğiniz üniversitemizde lisans tamamlama yapabilir; adalet bölümünün lisans tamamlama bölümleri olarak 2 yıl içerisinde önlisans diplomanızı hukuk fakültesi diplomasına çevirebilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türk öğrencilere kapılarını açıyor. Adalet bölümünün lisans tamamlama bölümleri sayesinde öğrenciler denkliği olan üniversitemizde DGS sınavı şartı olmadan eğitiminize kaldığınız yerden devam etme fırsatı tanıyor. Kardeş ülke Bosna Hersek’in bu güzel şehrinde yer alan üniversite Türkçe eğitim verebilir akreditasyonu ile de öğrencilere mesleklerinde bir yol açıyor. Kaliteli eğitimi ve öğrencilerimize gösterdikleri özen ile sevilen akademik kurul ve eğitmen kadrosu Adalet bölümünün lisans tamamlama bölümleri öğrencileri için unutamayacakları bir öğrencilik yaşamalarını sağlıyor.

Üniversitemiz YGS-LYS şartı da istemiyor; herhangi bir not ortalaması aramıyor. Böylece sınav stresi yaşamadan eğitiminize başlayabiliyorsunuz. İki ülke arası eğitim köprüsü oluşturan Uluslararası Travnik Üniversitesi Adalet bölümünün lisans tamamlama bölümleri yüksekokul mezunlarını hukuk fakültesi diploması alabilme fırsatı sunuyor. Hem aöf mezunları hem de örgün adalet meslek yüksekokulu mezunları bu eğitimden faydalanarak; 3. Sınıftan eğitimlerine başlayabiliyorlar. Yurtdışı eğitimde en doğru seçim Uluslararası Travnik üniversitesidir. Kayıt için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Yüksekokul diplomanız ve transkriptiniz ile kayıt yaptırabilirsiniz. Dikey geçiş ile lisans tamamlama bölümlerimizde ki yerinizi ayırtabilirsiniz.

Transkriptinize göre eksik derslerinizi görerek 3. Sınıftan eğitiminize devam ediyor; eksik kalan dersleri alttan alarak sene kaybı yaşamıyorsunuz. Avrupa Kredi transfer sistemi ile eğitiminizi tamamlayabiliyor ve bu şekilde diplomanızı ister Türkiye’de ister Avrupa’da kullanabiliyorsunuz. Son derece düşük harç ücretleri ile burada eğitiminize devam etme şansına sahipsiniz. Ayrıca ülkede yaşam koşulları da oldukça uygundur. Bir öğrencinin bütçesini sarsacak durum söz konusu değildir.

Eruostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile Uluslararası Travnik Üniversitesine kayıt olabilir; adaletin temsilcisi hukukçular arasında ki yerlerinizi alabilirsiniz.  Hemen bizimle iletişime geçin ve kayıt işlemlerinizi birlikte başlatarak; eğitim yolunda size meşale tutalım.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları