2 Yılda Hukuk Diplomasına Sahip Olmaya Hazır mısınız?

En büyük hayaliniz bir hukukçu olmak ve bunun için önlisans eğitimi aldınız. DGS ile lisans tamamlamaya karar verdiniz. Ancak bu sınavda sözel mantık, sayısal mantık, matematik, geometri gibi zor dersler karşınıza çıktı ve bir türlü bu sınavı aşamıyor; yeterli puan alamıyorsunuz. Üzülmeyin. Artık DGS sınavı dahil herhangi bir sınava girmek zorunda değilsiniz. Sınav kaygısı yaşamadan sadece 2 yıl eğitim alarak hukuk diplomasına sahip olabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi aöf adalet lisans tamamlama bölümleri 2014 sizlere kapılarını açıyor ve sizi hayallerinize kavuşturuyor.

Uluslararası Travnik Üniversitesi aöf adalet lisans tamamlama bölümleri 2014 ile tamamen Türkçe eğitim alabilir ve Türkiye’den akademisyenlerde oluşan eğitimci kadrosu sayesinde üniversiteden tam donanımlı bir şekilde mezun olabilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosna Hersek’in en sevilen ve Türk öğrencilerin en çok tercih ettiği bölgesinde Travnik’te yer almaktadır. Burada siz de eğitim alabilir ve hedeflerinizin doğrultusunda amacınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Herhangi bir sınav ve puan şartı aranmadan üniversitemize kayıt yaptırabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi aöf adalet lisans tamamlama bölümleri 2014 sayesinde 2 yıllık emeğin boşa gitmeyecek ve hak ettiğin diplomanın sahibi olabileceksin. Türkiye’ye olan yakınlığı ve ekonomik yaşam koşulları ile de hem yurtdışında eğitim alabilecek hem de 2 yılda mezun olabilme şansına sahip olabileceksin.

Yıl boyunca üniversitemize başvuru yapabilir ve bu imkandan faydalanabilirsin. Zaman hayatımızda ki en değerli öğedir ve bunun bilinciyle sizlere kapılarını yıl boyunca açık tutan üniversite size en değerli şey olan zamanı hediye etmektedir.  Travnik bulunduğu yerin doğal güzelliği, sosyal ve kültürel olanakları ve tam bir öğrenci şehri olması sebebiyle en çok tercih edilen bölgesidir. Üniversitemizin yer aldığı bu şehir hala Osmanlı’dan kalma izler taşımakta, kültürü ile kendimizi evimizde hissetmemizi sağlamaktadır.

Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile Türk öğrencilere kapılarını açan bu güzide üniversite şimdi sizleri bekliyor. Önlisans diplomanız ve transkriptiniz ile hemen bizlere ulaşın ve hayallerinize giden yolda sizlerle birlikte yürüyelim.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları