Yeni Nesil Adaletçiler Uluslararası Travnik Üniversitesinde Yetişiyor

Hak Yüksekokulu mezunları için harika bir eğitim fırsatı Bosna Hersek Uluslararası Travnik üniversitesi nedeni ile sunuluyor. öğrenciler burada eğitim alarak lisans eğitimlerini 2 yılda tamamlayabilmektedirler. 3. Sınıftan DGS sınavı şartsız okuyabilmektedirler. yasa DGS adalet bölümü imtihan şartı olmaksızın üniversitemizde eğitimlere katılmak mümkün. DGS yalnızca Türkiye’de geçerli olan bir sınavdır. Yurtdışı eğitimleri kapsamamaktadır. Bu nedenle öğrenciler rahatlıkla eğitim alabilmektedirler.

Yasa DGS hak tamamlama öğrencileri Bosna Hersek’in Osmanlı kültürünün izlerini hala taşıyan, kültürünü de severek devam ettiren bu şehrinde eğitim almaktadırlar. üniversitenin YöK denkliği bulunur. Mezunlar Türkiye’de diplomalarını kullanabilmektedirler. öğrencilerimiz adaletin temellerini almış biçimde üniversitemizde eğitimlerine kaldıkları yerden devam etmektedirler. Türk pozitif hukukunun yanı dizi evrensel hukuk ilkelerini ve karşılaştırmalı hukuku da iyi bilen hukukçular yetiştiren üniversitemiz tam şekilde Türkçe eğitim vermekte ve Türk öğrencilere tüm ayrıcalıkları sağlıyorlar. Türkiye’den gelen birbirinden tecrübeli ve uzman akademisyen kadrosu ile ders piyasa öğrenciler adaletin yapıtaşları ile yoğrulmaktadırlar. Evrensel standartlarda hukuka katkıda bulunan çağdaş eğitim felsefesi ile Uluslararası Travnik üniversitesi bilhassa yabancı yasa sistemleri ve uygulamalı hukukla bağlantılı profesyonel uygulamacılar sebebi ile yönetilen ders içerikleri ile dikkat çekmektedir.

Yasa DGS hak tamamlama öğrencileri klinik benzeri birçok seçmeli dersler ile daha donanımlı. Daha atik ve bilgi sahibi olabilecekleri bir süreç içinde yer alıyorlar. Uluslararası akreditasyonu olan bir üniversite olması yardımıyla öğrencilerimiz diplomaları ile yurtdışında da çalışabilme imkanlarına sahip olabiliyor; yüksek lisans ve doktora eğitimlerini de tamamlayarak mesleklerinde en yüksek seviyeye rahatlıkla ulaşılabilirler. üzerinize azalma işaret eden tek şey derslerinize sıkıca bağlanmak ve eğitiminize aralıksız devam etmektir. ister açıköğretim ister örgün öğretim öğrencisi olun hayallerinizde ki yasa DGS hak tamamlama eğitimine ön şart yapılmaksızın kayıt yaptırabileceksiniz. Dengeli bir program ile öğrenciler 2 yılda lisans eğitimlerini tamamlayabiliyorlar. Siz de önlisans diplomanız ile derhal kayıt olun ve sene kaybetmeden adliye koridorlarında hak dağıtabilmek için harekete geçin. Eurostar ve Point Yurtdışı Eğitim kurumları işbirliği ile üniversitemize kayıt olabilmek için hemen bizlere ulaşın. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden yada ofislerimize gelerek kayıt işlemlerinizi başlatın.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları