Uluslararası Travnik Üniversitesinde Açık öğretim Adalet Mezunlarına Lisans Tamamlama Şansı

Aöf adalet lisans tamamlama 20015 için en doğru tercih Uluslararası Travnik Üniversitesidir. YÖK tarafından tanınan üniversitemizde denklik mevcuttur. Eğitim dili Türkçedir ve kendi bakanlığından onaylı Türkçe eğitim verebilir akreditasyonuna sahip bir üniversitedir. Bu nedenle Türk öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

Birçok Türk öğrenci açık öğretim adalet mezunudur ve DGS sınavında takılmaktadır. Çok yüksek düzeyde matematik, geometri ve mantık bilgisi gerektiren bu sınavda başarılı olmak oldukça zordur. Kontenjanlarda sınırlı sayıda olduğundan dikey geçiş yapmak isteyen Aöf adalet lisans tamamlama 2015 öğrencileri istedikleri hukuk fakültesine giriş yapamamışlardır. Özel üniversiteler dahil olmak üzere devlet üniversiteleri de bu öğrencileri imkansızı gerçekleştirip kazansalar bile 3. Sınıftan eğitime başlatmamaktadırlar. Bu da öğrenciler için zaman kaybına yol açmaktadır. DGS sınavı kaygısı, stresi öğrencileri umutsuzluğa sürüklemektedir.

Uluslararası Travnik Üniversitesi tam da bu noktada öğrencilerin imdadına yetişmektedir. Aöf adalet lisans tamamlama 2015 öğrencilerimiz DGS, YGS, LYS gibi puan şartları olmadan gönül rahatlığı ile üniversitemize kayıt olabilmekte ve Uluslararası Travnik Üniversitesinde eğitim alabilmektedirler. Burada Türkçe olarak alacakları eğitim Türkiye’de ki hukuk fakültelerinin ders müfredatı ile aynıdır. Bu nedenle öğrenciler Türkiye’ye döndüklerinde rahatlıkla mesleklerini yapabilmektedirler.

Türkiye’den akademisyenler tarafından eğitimler verilmektedir. Böylece AÖF öğrencileri en ince detayına kadar dil sorunu yaşamadan tüm sorularını sorabilmektedirler. Uluslararası Travnik Üniversitesi Bosna Hersek’in öğrenci şehri Travnik’te yer almaktadır. Vezirler şehri Travnik, Osmanlı mirasının izlerini hala üzerinde taşımaktadır. Öğrenciler burada Türkiye’den çok daha ekonomik şartlarda eğitim alabilmektedirler.

2 yıllık aöf adalet meslek yüksekokulu öğrenciler burada son derece uygun koşullarda konaklayabilmekte ve masraflarını karşılayabilmektedirler. Minimum 65 gün derslere devam ederek geçerli bir diplomaya sahip olabilen Aöf adalet lisans tamamlama 2015 öğrencileri eğitimlerini 2 yılda sene kaybı yaşamadan tamamlamaktadırlar.

Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile Uluslararası Travnik üniversitesi öğrencileri kabul etmektedir. Önlisans diploması, transkript ile başvurulabilen bu eğitime yılın 12 ayı kayıt olabilir ve bizlere kayıtlar ile ilgili hemen ulaşabilirsiniz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları