Travnik Üniversitesinde Adaletten Dikey Geçiş Şansı

Travnik üniversitesinde adalet lisans tamamlama yapmak isteyen herkes bu fırsattan faydalanabiliyor. üstelik tam olarak Türkçe eğitim ile hukuk fakültesine tamamlama yapabiliyorlar. Türkiye’den gelen uzman akademik kadro öğrencilerimizi geleceğin adalet temsilciğine hazırlıyor. Evrensel yasa kurallarını ve türkiye hukukunu da kapsayan bu eğitimden önlisans mezunu herkes yararlanabiliyor. Travnik üniversitesi kardeş yurt Bosna Hersek’te yer alıyor. 2006 yılında kurulmuş olan üniversitemizde en son teknolojiler en yenilikçi eğitimler öğrencilere sunulmakta ve hayata hazırlanmaları sağlanmaktadır. Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile hazırlanmakta olan eğitimlere katılan adalet mezunları hızlıca hukuk fakültesinde ki eğitimlerini yüksek bilgi donanımı ile tamamlayabilmektedirler.

Travnik üniversitesinde adalet lisans tamamlama kısmı öğrencilerimiz için son derece avantajlıdır. 3. Sınıftan başlayan öğrenciler 2 yılda tam olarak Türkçe eğitim ile okulu bitirerek hayata atılabilmektedirler. zorunlu ve seçmeli dersler ile uluslararası akreditasyon sağlayan okuldan mezun olan öğrenciler Avrupa’da da derslerini saydırabilmekte ve yurtdışında şayet isterlerse çalışabilmektedirler. Travnik üniversitesinin hedefi dünya kullanıcılarını yetiştirmek ve tüm dünyada öğrencilere sahip olabilmektir. öğrenciler isterlerse Türkiye’de de vazife yapabileceklerdir. Travnik üniversitesinde adalet lisans tamamlama ile YöK denkliği olan üniversiteden mezun olacak; rakiplerinize ayrım atacaksınız. üstelik ana dilde eğitim Türkiye’den gelen hukukçu akademisyenler sebebi ile sizlere sağlanmaktadır. öğrencilerimiz içinde kendinize hemen yer ayırtın. Travnik üniversitesinde adalet lisans tamamlama Bosna Hersek’te kendini geleceğinize kazanç yapacağınız bu eğitim ile hayallerinize kavuşun.  Geleceğin hukukçularını yetiştiren üniversite sizi adalet mezunu olmaktan yasa mezunu olmaya giden yolda destekleyecek ve kariyerinizin zirvesine taşıyacak. Yapmanız gereken ister aöf mezunu olun ister örgün adalet önlisans diplomalarınız ile kayıt için bizlere başvurmak. Yepyeni bir eğitim fırsatı, yepyeni bir yaşam şimdi sizleri bekliyor.

Haydi, Bosna Hersek’e hukuk lisans eğitimi tamamlamaya gelin ve siz de hayallerinize kavuşun. Yılın 12 ayı kayıt olabilme fırsatı seni bekliyor. derhal katıl aramıza ve geleceğini şimdiden projeler. yalnızca 2 yılda diplomalı hukukçular arasında yerini kırmızı. DGS kayıt günlerinde buluşalım, üniversite akademisyenleri ile birebir tanış ve önlisans diploman ile hukuk fakültesi şansını yakala.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları