Travnik Üniversitesi Dikey Geçiş Başvuru Formu

Çok sayıda öğrencinin merak ettiği, Uluslararası Travnik üniversitesi dikey geçiş başvuru formu doldurma işlemleri yoğun şekilde basit olabilmekte. Dikey geçiş için sınava girmeniz puan almanız gerekmez. Sizler için en anlaşılır olabilmesi için bizlere ulaşarak, her türlü destek ve yardımı sağlayabilirsiniz. Yurtdışı eğitimlerinde, hem kalite, hem de ekonomik fiyatlarıyla, ön sıralarda bulunan üniversitemizi sizlere tanıtmak istiyoruz. çok sayıda bölüme sahip, 0 Türkçe eğitim desteğimiz, uzman ve deneyimli doçentlerimiz, profesörlerimiz ile beraber hizmetlerimize devam etmekteyiz.

başvuru Süreci

başvuru işlemlerinizde önce, Travnik üniversitesi dikey geçiş müracaat formunu doldurmalısınız. Daha sonra sizler için uyguladığımız ekonomik müsait fiyatlarımızla, kolay bir şekilde okulumuza yerleşebilirsiniz. Kaliteli ve uzman ekibimizle birlikte harika bir eğitim hayatına ne dersiniz? müracaat sürecinizde herhangi olumsuzluk yaşamayağınızı belirtmeliyiz. Bir yıllık ücretlerimizin 2500 Euro bu gibi epey bir ekonomik bir fiyatta olduğunu söyleyelim. oldukça çok vakıf üniversitesiyle kıyaslandığında, özellikle ülkemiz şartlarında böylesine uygun bir fiyat bulabilmek pek olası değildir. Hem yurtdışında olması, kaliteli eğitim seçeneği ve uygun fiyat seçeneklerimizle beraber siz öğrencilerimizi bekliyoruz.

Hayallerinizi Ertelemeyin

Uluslararası Travnik üniversitemiz, Bosna Hersek ülkesinin Travnik yerleşkesinde olup, doğayla iç içe ve harika tarihsel eserlere sahip bir yaşam olanağı sunmaktadır. hiç bir biçimde pişmanlık yaşamayacağınızı ve hayallerinizi gerçekleştirmek için yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.

Vakıf üniversiteleri arasında epey bir önemli bir yeri olan üniversitemiz yardımıyla, sağlam bir eğitim ve sonrasında iyi iş imkanlarına kavuşacaksınız. memleketimiz ve Bosna Hersek arasında vize problemi olmadığından, giriş ve çıkışlarınızı pasaportunuzla rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. üniversitemizde talebe olabilmeniz için ilk yapmanız gereken evre; Travnik üniversitesi dikey geçiş başvuru formunu doldurmak ve sonrasında epey bir ekonomik olan yıllık ücretinizi ödemek olacaktır.

Herhangi bir biçimde puan şartı aramıyoruz. Bu noktada epey bir memnun olacağınızı düşünüyoruz. Geçiş işlemleriniz sahip olduğumuz kredi transfer yöntemiyle beraber gerçekleşmektedir. Eğitim hayatınız boyunca sağlam bir donanıma ve eğitim bilgisine sahip olacaksınız. Sonrasında yaşayacağınız iş deneyimleri konusu için, sahip olduğunuz diplomalar Türkiye’de de geçerli olmakta. Avantajlı olduğunu ve extra iş imkanları sağlayacağınızı söyleyebiliriz. Sahip olduğumuz bölümlere, kısa süre içerisinde kayıt olmak ve şahane bir eğitim hayatına merhaba demek istiyorsanız, Uluslararası Travnik üniversitesi hayallerinizin öncüsü olacaktır. Lisans geçişleriniz, başvuru süreci ve benzeri sorularınızı, bizlere ulaşarak giderebilir ve her çeşitli destek alabilirsiniz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları