Kardeş Ülke Bosna’dan Adalet Mezunlarına Özel Eğitim Fırsatı Devam Ediyor

Adalet lisans tamamlama 2015 öğrencileri için Bosna Hersek’te hukuk fakültesinde eğitim alma şansı devam ediyor. Siz de adalet lisans tamamlama 2015 mezunu iseniz Uluslararası Travnik üniversitesi hukuk fakültesine kayıt yaptırabilirsiniz. Fakültemizde 3. Sınıftan eğitiminize devam ederek yıl kaybı yaşamadan eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

ister açık öğretim öğrencisi olun ister örgün üniversitemizde eğitiminize devam edebilirsiniz. Hayallerinizi süsleyen yasa fakültesi bugün itibari ile gerçek olabilmekte. Yurtdışı eğitimde Türkçe akreditasyona sahip bir üniversite şekilde dikkatleri üzerine çeken Uluslararası Travnik üniversitesi size geleceğin adaletçileri arasında yer alma fırsatı sunuyor. hak lisans tamamlama 2015 öğrencileri üniversitemizde 0 Türkçe eğitim alarak yabancı lisan sıkıntısı yaşamadan hukuk fakültesi eğitimine devam edebiliyor. tamamen Türkiye’de ki yasa fakültelerinde eğitim veren değerli akademisyenler nedeni ile verilen eğitimler burada gerçekleşiyor. öğrenciler hiçbir şekilde noksan bir müfredat ile karşı karşıya kalmadığı bu gibi yeni hukuk dalları ile alakalı çok sayıda seçmeli dersi de alabiliyor.

öğrencilerimiz eğitimlerini 2 yılda bitirerek mesleki yaşamlarına geçiş yapabiliyorlar. Masal gibi bir eğitim ile hayallerine giden yola çıkacak; kardeş memleket Bosna Hersek’te ki bu üniversitemizden mezun olarak adaletin temsilcileri arasında yer alacaksın.

Uluslararası Travnik üniversitesi adalet lisans tamamlama 2015 öğrencisi şekilde senin için ciddi bir avantaj oluşturmakta DGS sınavı gibi hiçbir ön şart ilgi etmeden hukuk fakültesi mezunları arasında yer almanda öncülük etmektedir. Bu eğitim projesi 20 yıllık tecrübeleri ile oldukça çok öğrencinin iş hayatlarına başlamasında öncü olan Eurostar ve Point yurtdışı eğitim tarafından gerçekleşmektedir. öğrenciler önlisans diplomaları ile bize başvurarak kayıt olabilmektedirler. Yılın 12 ayı kayıtlarımız devam etmektedir. Bu nedenle mezun olduğun lahza diploman ile bize başvurabilirsin.

Uluslararası Travnik üniversitesi adliye koridorlarına açılan kapının anahtarına kısa sürede kavuşman için en doğru adres. önlisans diplomanla gel ve üniversitemizin akademisyenleri ile tanışma ve kendileri ile eğitimler konusunda konuşma fırsatını sende yakala. Sosyal medya üstünden de akademisyenlerimizle iletişime geçebilir; hedeflerin ve yapabileceklerin ile alakalı detaylı bilgi sahibi olabilirisin.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları