Hukuk Fakültesi Artık Bir Hayal Değil

Uluslararası Travnik Üniversiteli olmak dünyaya yön vermektir; akademik başarının yanı sıra araştırmacı ve üretken bir düşünceye sahip olmak; yenilikçi fikirlerle geleceğin dünyasına yön vermektir. Uluslararası Travnik Üniversitesi Türk öğrencilere kapılarını açmanın ve bir dünya üniversitesi olmanın mutluğunu yaşıyor. Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesinde adalet mezunları hukuk fakültesine lisans tamamlıyor. DGS, YGS, LYS sınav şartı olmadan öğrenciler burada eğitimlerini tamamlayabiliyorlar. DGS hukuk fakültesi ücretleri açısından da eğitimlerin yıllık harçları Uluslararası Travnik Üniversitesinde uygundur.  Türkiye’de ki özel üniversitelerin oldukça altındadır.

Türkiye’den öğrenciler sınav stresi yaşamadan, tamamen Türkçe eğitim alabilmektedirler. Türkiye’den gelen akademisyenler tarafından eğitim verilmektedir. Türk hukuku dersleri ile eğitim gerçekleşmektedir. Uluslararası Travnik Üniversitesinin Türkiye’de denkliği mevcuttur. Öğrenciler Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip üniversitemizden mezun olduklarında Türkiye’de görev yapabilirler. Avukat olabilir; savcı ya da hâkimlik sınavlarına girebilirsiniz. Üniversitemizde eğitim alan adalet lisans tamamlama öğrencileri eğitimlerine 3. Sınıftan başlayabilecekler ve 2 yılda eğitimlerini tamamlayacaklardır. Bu şekilde sene kaybı yaşamadan mezun olabilecekler. Öğrenci odaklı eğitim sistemini benimseyen üniversitemiz öğrencilerin kaliteli eğitim alabilmesi için tüm olanakları seferber etmektedir.

Bosna Hersek’in Travnik şehrinde bulunan üniversite size adalet dünyasının kapılarını açıyor. DGS hukuk fakültesi ücretleri açısından bakıldığında Türkiye’de ki özel üniversitelerden çok daha düşüktür. Yüksek kalitede eğitimi ve uluslararası akreditasyonu ile Avrupa’da Erasmus ve mezun olduktan sonra da çalışma olanağı tanımaktadır. Eğitimde evrensel değerlere dayalı yenilikçi yaklaşımlar sunmaktadır.  Nitelikli ve ayrıcalıklı eğitim anlayışı ile öğrencileri mesleki yeterlilik açısından tam donanımlı hale getiriyor.

Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile kayıt olabileceğiniz Uluslararası Travnik üniversitesi DGS hukuk fakültesi ücretleri açısından da sizlere kolaylık sağlıyor. DGS hukuk fakültesi ücretleri öğrencilerimizin aile bütçesini zorlamadan okuyabilmeleri için en avantajlı şekilde düzenleniyor. Siz de hemen Önlisans diplomanız ile gelin ve kayıt işlemlerinizi gerçekleştirerek adalet meslek yüksekokulu eğitimizi hukuk fakültesine tamamlayın. Dgs sınavı olmadan hukuk fakültesinde eğitim alabilmek için ofislerimize gelin. Gelin eğitiminizi tamamlamanız için sizlerle birlikte Bosna Hersek’e yola çıkalım. Hukuk fakültesi hayalinizi beraber gerçekleştirelim.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları