Geleceğin Hukukçularının Üniversitesi Uluslararası Travnik Sizleri Bekliyor

Ülkemizde lisans tamamlama oldukça zor bir mücadele gerektiriyor. YGS- LYS ile hukuk fakültesi kazanmaktan çok daha ağır bir mücadeleye girişen öğrenciler sene kayıpları yaşamadan hukuk fakültesine kayıt olamıyor. Son derece iyi bir matematik, geometri, Türkçe, sözel ve sayısal mantık bilgisi, tecrübesi gerekiyor. Bunu elde etmek bile en az 3 yılı alabiliyor. Kontenjanların da çok az olması şartları iyice zorlaştırıyor. Tüm bunlardan kurtulmak isteyenler en doğru kararı vererek geleceğin hukukçuları arasında yer alabilmek için kardeş ülke Bosna Hersek’te yer alan Uluslararası Travnik Üniversitesine başvuruyor.

Uluslararası Travnik üniversitesi Türkçe eğitim akreditasyonuna sahip, adalet Önlisans mezunları lisans tamamlama bölümleri için 3. Sınıftan başlama olanağı tanıyan bir üniversitedir. %100 Türkçe eğitim olanağı sağlamaktadır. YÖK denkliği mevcuttur. Uluslararası akreditasyona sahiptir. Mavi diploma vermektedir.  Öğrenciler derslerini saydırarak 2 yılda eğitimlerini tamamlayabilmektedirler. Türkiye’den gelen birbirinden değerli hukuk akademisyenleri tarafından verilen eğitimler ile oldukça donanımlı bir şekilde mezun olabiliyorlar. Eğitim yıllık harç ücretlerinin düşüklüğü sayesinde de herkes bu eğitimden rahatlıkla faydalanabiliyor. Adalet Önlisans mezunları lisans tamamlama bölümleri kendilerine sunulan bu fırsatı değerlendirmek için Uluslararası Travnik Üniversitesine koşuyor. Sınav stresinden uzak bir şekilde eğitim alarak geleceğin adalet savunucuları arasında ki yerlerini bugünden ayırtmış oluyorlar. Bosna Hersek yaşam koşullarının da son derece ekonomik olması öğrencilere rahat bir eğitim alma fırsatı sunuyor. Öğrencilerimiz bütçelerini zorlamadan burada 2 yıl eğitim hayatlarına devam edebiliyor. Türkiye’ye yakınlığı ile de göz dolduran Bosna Hersek Travnik Üniversitesi adalet önlisans mezunları lisans tamamlama bölümleri öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirebileceği bir eğitim sağlıyor. Eurostar ve Point yurtdışı eğitim işbirliği ile oluşturulan bu eğitim sistemi ile öğrenciler gelecek umutlarını yeniden kazanıyor.

Eurostar ve point yurdışı eğitime hemen ulaşabilir, sosyal medya hesapları üzerinden akademisyenlerimiz, öğrencilerimiz ile de sohbet edebilir; tüm sorularınızın yanıtlarına dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz. Sene boyunca her gün sizler için kayıt günüdür. Bu nedenle gönül rahatlığı ile bizleri arayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken karar verip; harekete geçmek. Önlisans diplomanız ve transkriptiniz ile gelin sizi geleceğinize doğru yola çıkartalım.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları