Bosna Hersek’te Hukuk Fakültesine Lisans Tamamlayın, Adaletin Terazisinin Elinize Alın

Bosna Hersek; kardeş ülkemiz ve Osmanlı kültürünü hala taşıyan Müslüman bir ülke. Türkiye’den gelen öğrencilere kapılarını açan Uluslararası Travnik Üniversitesi öğrenci odaklı eğitim anlayışını Türk öğrencilere kapılarını açarak sizlere hukuk fakültesinde lisans tamamlama olanağı sunmaktadır. Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk lisans tamamlama eğitimleri ile öğrencilerimiz YÖK denkliği olan üniversitemizden mezun olarak hayallerine ulaşabilmektedir. Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk lisans tamamlama eğitimleri ile sen de geleceğe umutla bakacak 2 yılda eğitimini tamamlayarak hukuk fakültesi mezunu olabileceksin.

DGS, YGS, LYS gibi sınavlara ve bunların yol açtığı kaygılara son. Artık sen de yepyeni bir sayfa açacak; Bosna Hersek’te bu şirin şehirde Avrupa standartlarında bir hukuk eğitimi alacaksın. Türkiye’den gelen akademisyenler tarafından verilen eğitimler ile geleceğe güvenle bakabileceğin bir eğitim fırsatından hemen yararlanabilir adalet yüksekokulu mezunu olarak karanlık bir dünyayı daha adil bir yaşama çevirebilecek bir statüye sahip olabilirsin. Mezun olduğunda avukatlık, hâkimlik, noterlik gibi geleneksel alanların yanı sıra, kaymakamlık, bürokrasi, öğretim üyeliği gibi birçok farklı alanda da çalışabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz yerde hayal ettiğiniz bölümde eğitim alabilir; dünyaya daha adil bir düzen kurulmasında pay sahibi olabilirsiniz. Türkiye’de lisans tamamlama eğitimi son derece zordur. DGS sınavı ve oldukça az olan kontenjan sayısı sebebiyle öğrencilerin özel üniversiteleri bile kazanabilmesi için ilk 1000’de yer almaları gerekmektedir.

Erasmus ve Mevlana Değişim programları ile Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk lisans tamamlama eğitiminizi global alanda sürdürebilirsiniz. Teoriden pratiğe geniş bir eğitim alanı olan üniversite öğrencilerine kaliteli eğitim sunmaktadır. Üniversitemiz Uluslararası Hukukçular yetiştiriyor. Uluslararası Travnik Üniversitesi Hukuk lisans tamamlama eğitimleri sizlere yeni bir dünya görüşü, geniş bir bakış açısı kazandıracaltır. Adalet tamamlama öğrencileri olarak

  1. Sınıftan eğitime başlayan öğrencilerimiz önlisans eğitimlerinin boşa sayılması gibi bir durum ile karşı karşıya kalmayacaklardır. Uluslararası akreditasyon ve Türkiye denkliği ile öğrenciler geleceklerini sağlam temeller üzerine kurabilecek bilgi ile mezun olacaklardır.Önlisans diplomanız ile gelin ve hemen kaydınızı yaptırarak üniversitemizin öğrencileri arasında hemen yerinizi ayırtın.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları