AÖF Mezunları İçin Hukuk Lisans Tamamlama Priştine Universum Üniversitesinde Gerçekleşiyor

AÖF Mezunları İçin Hukuk Lisans Tamamlama Priştine Universum Üniversitesinde Gerçekleşiyor

Açık öğretim mezunları için bulunmaz fırsat Kosova’da sizleri bekliyor. Priştine Universum Üniversitesi Türkiye’de adalet meslek yüksek okulu bitirmiş öğrencilere hukuk fakültesinde lisans tamamlama hakkı tanıyor. Hem de öğrenciler 3. Sınıftan eğitimlerine başlayabiliyorlar. Bu şekilde öğrenciler sene kaybı yaşamıyorlar. Hedeflerine de hızla ulaşabiliyorlar.

Aöf adalet lisans tamamlama Priştine Universum Üniversitesinde yepyeni bir kariyerin ilk adımlarını atabilmeleri için açık öğretim öğrencilerini bekliyor. Hukukun evrensel yönü Kosova’da ortaya çıkıyor. Türk öğrenciler için eğitimde fırsat eşitliği sağlayan üniversitemiz öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyor.

Öğrencilerimiz burada 2 yılda mezun olabiliyor. Zorunlu derslerin yanı sıra yeni hukuk dallarını da içeren birçok seçmeli dersi alarak rakiplerine fark atabilecekleri bilgi ve donanım ile buradan mezun olabiliyor. Üniversitenin YÖK denkliği mevcuttur. Bu yüzden öğrenciler Türkiye’ye geldiklerinde mesleklerini yapabilir; avukat, savcı, hakim gibi alanların tamamına yönelebilirler. Dilerlerse şirketler de çalışabilir ve danışmanlık yapabilirler. Öğrencilerimiz hem dünyanın hem de Türkiye’nin en prestijli mesleği ile ilgili olarak Aöf adalet lisans tamamlama öğrencileri de dahil olmak üzere hayallerini gerçekleştirebilirler. Siz de mezunlarımız arasına katılabilir ve kendinize adalet dünyasında yer ayırabilirsiniz. DGS sınavına girmeden, sınav stresi yaşamadan öğrencilerimiz arasında ki yerlerini alabileceklerdir.

Priştine Universum Üniversitesi öğrencilerini Avrupa standartlarında bir eğitim kalitesi ile yetiştirmektedir. Birçok üniversite ile anlaşması mevcuttur ve öğrencilerine hem Avrupa’da hem de Türkiye’de Erasmus olanağı tanımaktadır. Aöf adalet lisans tamamlama öğrencisi olun ya da lisans öğrencisi olun size üniversite tarafından açılan bu kapıdan girecek ve kendinize yepyeni bir yaşam sunacaksınız. Aöf adalet lisans tamamlama öğrencileri ön lisans diploma ve transkriptleri ile bize başvurabilecek ve hukuk lisans tamamlama eğitimlerini üniversitemizde sürdürebileceklerdir.

Eurostar ve point yurtdışı eğitim işbirliği ile Priştine Universum Üniversitesine kayıt yaptırabilir; bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz. Geleceğin hukukçusu olmaya hazırsanız; hedefinize doğru adım atın ve yurtdışı eğitimin keyfini çıkartın. İster Türkiye’de ister Avrupa’da hukukçu olabilmenin avantajını yakalayın.