Adalet Önlisans Mezunları Uluslararası Travnik Üniversitesi İle Hedeflerine Hızla Ulaşıyor

Bosna Hersek’te adalet lisans tamamlama eğitimleri ile geleceğin hukukçuları arasında yer alacaksınız. Türkiye’den gelen öğrencileri ağırlayan kardeş ülke Bosna Hersek size rüya gibi bir eğitim fırsatı sunuyor. Açık öğretim ya da örgün öğretim adalet önlisans mezunları bu fırsattan yararlanarak hedeflerine hızlıca ulaşabiliyor.

2006 yılında kurulan Uluslararası Travnik üniversitesi akademik tecrübesi ile öğrencilerimizi tam donanımlı hukukçular olarak mezun ediyor. Uluslararası akreditasyonu ile Avrupa’da da geçerli bir diploma ile buluşturuyor. Türkiye’de de denkliği olan üniversite öğrencilerine tam 2 yılda hukuk eğitimini tamamlatıyor. Önlisans adalet bölümü lisans tamamlama öğrenciler 3. Sınıftan eğitimlerine başlayabiliyorlar. Zorunlu derslerinin yanı sıra seçmeli derslerle yeni hukuk alanları ile ilgili bilgi sahibi olabiliyorlar. Avrupa’da ya da Türkiye’de Erasmus yapabilme şansına da sahip olan öğrenciler evrensel hukuk bilgileri ile kendilerini mesleki yeterlilikte zirveye taşıyabiliyorlar. Önlisans adalet bölümü lisans tamamlama Uluslararası Travnik Üniversitesinde tamamen Türkçe olarak gerçekleşiyor.%100 Türkçe eğitimler ile öğrenciler yabancı dil öğrenmek zorunda kalmadan hukuk fakültesinden mezun olabiliyor. Türkiye’den akademisyenler Uluslararası Travnik Üniversitesine giderek eğitimlerini veriyorlar. Türkiye Hukuk müfredatı ile eğitilen öğrenciler buradan mezun olduklarında onlarca fark dersi ile uğraşmak zorunda kalmıyor. Bu şekilde kısa sürede görevlerine başlayabiliyorlar. Önlisans adalet bölümü lisans tamamlama öğrencilerinin bu eğitimden faydalanmak için herhangi bir sınava girmeleri gerekmiyor. Diploma dışında bir ön şart bulunmadan kayıtlarını yaptırarak 3. Sınıftan eğitimlerine başlayabiliyorlar. Uluslararası Travnik üniversitesinde geleceklerini yeniden inşa ederek; kaybettikleri umutlarını yeniden kazanıyorlar. Bu hayaller ve umutlar üniversitemize bir gerçeğe dönüşüyor. Öğrencilerimiz hukuk fakültesi mezunları arasında ki yerlerini alıyorlar.

Siz de kendinize yepyeni bir hayat kurmak; hayallerinizde ki mesleğe sahip olmak istiyorsanız Eurostar ve Point yurtdışı eğitim işbirliği ile gerçekleşen bu projede yerinizi ayırtın. Önlisans diplomanız ve transkriptiniz ile bizlere başvurarak ilk adımlarınızı atın ve hukuk fakültesi yolunda sizlerle yürümenin keyfini yaşayalım. Geleceğin adalet savunucularından biri olmanızı sağlayacak eğitimi almanızda öncü olalım. Ofislerimize gelebilir ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları