Adalet Mezunları Öğrencileri Geleceğe Yatırımı Uluslararası Travnik Üniversitesinde Yapıyor

Adalet mezunları için kaçırılmayacak fırsat. Bosna Hersek’te yer alan Uluslararası Travnik Üniversitesinde hukuk fakültesi eğitimi sizleri bekliyor. Türkiye’de DGS sınavında başarı gösteremeyen adalet mezunları Uluslararası Travnik üniversitesinin sunduğu imkanlar sayesinde eğitimlerini 2 yılda tamamlayarak hukuk fakültesi diploması sahibi oluyor.

2006 yılından beri Bosna Hersek’in Travnik şehrinde uluslararası öğrencilere fırsat kapılarını açan üniversite şimdi de Türkçe eğitim akreditasyonu ile Türk öğrencileri ağırlıyor. Tamamen Türkçe eğitim olanağı sunan üniversitemiz sizlere hayallerinizde ki eğitimi sunmaya devam ediyor. Türkiye’de Hukuk fakültelerinde okutulan dersleri içeren müfredatı ile öğrencilere kolaylık sağlıyor. Türk akademisyenler tarafından verilen eğitimler ile anlaşılır ve tam donanımlı bir hukuk fakültesi eğitimi alınabiliyor.

YÖK denkliğine de sahip olan bu üniversitede eğitim alan öğrenciler Türkiye’de geçerli olan diplomaları sayesinde kısa sürede mesleklerine başlayabiliyorlar. AÖF Adalet mezunu lisans tamamlama fırsatları sayesinde siz de dilediğiniz anda üniversite eğitimine başlayabilir ve bu eşsiz fırsattan hemen yararlanabilirsiniz. Yılın 12 ayı kayıt alan üniversiteye mezun olur olmaz kayıt yaptırabilir; sene kaybı, dönem kaybı yaşamadan eğitim hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

AÖF Adalet mezunu lisans tamamlama öğrencileri Önlisans eğitimlerinin tamamını saydırabiliyor ve 3. Sınıftan eğitimlerine başlayabiliyorlar. Önlisans eğitiminde 1. Ve 2. Sınıflara ait görmedikleri dersler mevcut ise onları alttan almak suretiyle 3. Sınıftan devam edebiliyorlar. Böylece eğitimlerini 2 sene içerisinde rahatlıkla bitirebiliyorlar. Son derece uygun fiyatlara lisans eğitimini tamamlayabiliyorlar.

Ülkede de ekonomik yaşam koşullarının uygun olmasından dolayı zorlanmadan yaşamlarını sürdürebiliyorlar. Kaliteli eğitimin yurtdışında ki tek adresi Uluslararası Travnik Üniversitesi AÖF Adalet mezunu lisans tamamlama öğrencilerinin hayatlarını değiştirecek bu dev olanak ile onları hayata kısa sürede hazırlıyor.  Sizde Türkiye’de ister aöf öğrencisi olun ister örgün bu olanaktan yararlanarak dikey geçişinizi Uluslararası Travnik Üniversitesine rahatlıkla yapabilir; hedefe giden yolda hızlı ve emin adımlar ile yürüyebilirsiniz. Uluslararası akreditasyona sahip bu üniversitede eğitim alan öğrenciler olarak ayrıca mavi diplomaya sahip olabilirsiniz.

Euorstar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile kayıt kabul eden Uluslararası Travnik Üniversitesi şimdi sizleri bekliyor. Önlisans diplomanız ve transkriptiniz ile bizlere ulaşabilir ve geleceğinize en büyük yatırımı yapabilirsiniz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları