Adalet Lisans Tamamlama İle Geleceğin Meşalesi Artık Senin Elinde

Bosna Hersek’in Travnik şehrinde yer alan Uluslararası Travnik üniversitesi adalet mezunları için avantajlı bir eğitim alma fırsatı sağlıyor. Herhangi bir YGS, LYS, DGS gibi sınav şartı olmadan önlisans diploması ile bizlere başvuran adaylar hukuk fakültesine kayıt yaptırabiliyorlar. Geleceğe açılan kapı olan Uluslararası Travnik üniversitesi adalet hukuk lisans tamamlama yapmak isteyen herkese 3. Sınıftan hukuk fakültesine başlayabilme şansı sunuyor.

Tamamen Türkçe olarak verilen eğitim Türk hukuk sisteminden oluşmaktadır. Böylece Türkiye’de de denkliği olan üniversiteden mezun olanlar mesleklerinde daha hızlı bir şekilde ilerleyebiliyorlar. 2006 yılında kurulan üniversitemiz YÖK tarafından tanınmaktadır. Uluslararası akreditasyona sahiptir.

Avrupa’da ve Türkiye’de birçok üniversite ile işbirliği içerisindedir. İngilizce, Türkçe ve Boşnakça dillerinde eğitim verme konusunda akreditasyonu olan bir üniversitedir. Adalet hukuk lisans tamamlama yapacak tüm öğrenciler %100 Türkçe eğitim alacaklardır. DGS şartı olmadan üniversitemize kayıt olan öğrenciler Türkiye’den gelen birbirinden kaliteli hukuk fakültelerinin değerli akademisyenlerinden eğitim alacaklardır. Evrensel standartlarda bir eğitim sayesinde mavi diplomanız olacak ve sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da çalışma olanaklarına sahip olabileceksiniz. Sene kaybı yaşamadan 2 yılda Önlisansınızı Lisans eğitimine tamamlama şansına sahip olacaksınız.

Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları olarak sizlere vereceğimiz hizmet sayesinde artık sizde hayallerinizin peşinden koşmak yerine ona sahip olacaksınız. Her şey bir adım ile başlar. İlk adımı atarak çok kısa sürede hakkettiğin diplomaya sahip olabilir; geleceğinin aydınlık olmasını sağlayabilirsin. Adalet mezunu olarak yılın istediğin bir zamanında kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsin. Ancak zamanın paha biçilmezliğini göz önüne alarak bir an önde adalet hukuk lisans tamamlama için erken yola çıkmalısın.

Başarının sırrı hızlı hareket etmekte gizlidir. Emeğin değer bulduğu Uluslararası Travnik Üniversitesinde hayallerini gerçekleştirmek üzere eğitimine başla. Uygun yaşam koşulları, Türk öğrencilerin en yoğun bulunduğu ülke olması, sorunsuz eğitim alma olanağı ile Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi senin için alternatifsiz tek tercih olacaktır. Adalet hukuk lisans tamamlama için önlisans diplomanı al ve başvurunu gerçekleştir. Geleceğin adalet sağlayıcıları arasında ki yerini bugünden ayırt.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları