2 Yılda Adalet Mezunları Bosna Hersek’te Hukuk mezunu olacak

2 Yılda Adalet Mezunları Bosna Hersek’te Hukuk mezunu olacak Çok yönlü düşünebilen, uluslararası eğitim ile kariyerinde başarıyı elde edebilecek; rakiplerinin önüne geçebilecek hukukçular yurtdışında yetişiyor. Adalet lisans tamamlama öğrencileri Bosna Hersek’te eğitim tercih ediyor. 2 yıllık adalet bölümü lisans tamamlama öğrencileri Uluslararası Travnik Üniversitesinde hukuk eğitimi alıyor. Üstelik DGS sınav şartı olmadan. Öğrenciler eğitimlerine 3. Sınıftan başlamakta ve alttan eksik kalan dersleri alarak 2 yılda mezun olabilmektedirler.

Uluslararası Travnik Üniversitesinde 2 yıllık adalet bölümü lisans tamamlama eğitimleri tamamen Türkçe olarak gerçekleştirilmektedir. Bu eğitimler Türkiye’den akademisyenler tarafından öğrencilerimize verilmektedir. Sizde bu eğitimlere katılın ve sınav stresi yaşamadan senelerinizi boşa harcamadan hukuk fakültesi diploması almaya hak kazanın. Eurostar ve Point yurtdışı eğitim kurumları işbirliği ile Uluslararası Travnik üniversitesinde dikey geçiş ile gerçekleşen eğitimler herhangi bir ön şart gerektirmemektedir.

Öğrencilerimiz bu eğitimlerden özgürce faydalanabilmektedirler. Önlisans diplomaları ile bize yılın 12 ayı gelerek kayıt olabilirler. 2 yıllık adalet bölümü lisans tamamlama ile uluslararası akreditasyon fırsatını da sunmaktadır. Uluslararası Travnik üniversitesi uluslararası akreditasyona sahiptir.

Lizbon anlaşması nedeniyle bu hakka sahiptir ve öğrencilerine mavi diploma vermektedir. Bu şekilde öğrenciler uluslararası hukukçu olabilmektedirler. Ayrıca Türkiye’de denk olan üniversitemiz sayesinde mesleğinizi yurtiçinde de yapabilir, adalet alanında önde gelen kişilerden biri olabilirsiniz. Hayaliniz gerçek olacak ve önlisans diplomanız işe yarayacak. 2 yıllık adalet bölümü lisans tamamlama bölümü ile kendinize yepyeni bir başlangıç yapabileceksiniz. Hayalleriniz sizi geleceğe taşısın ve hayatınız bugün itibarı ile Uluslararası Travnik üniversitesinde değişsin. Dünyanın ve Türkiye’nin en prestijli mesleklerinden birine sahip olun. Hedeflerinize tam gaz devam edin. Adalet öğrencileri için açık öğretim ya da örgün eğitim mezunu olup olmadığı fark etmeden eşit şartlarda eğitim olanağı sunulmaktadır.

Önlisans diplomanızı alıp gelin ve kayıt işlemlerini gerçekleştirin. Geç kalmadan eğitiminizi tamamlayarak adalet dünyasında ki yerinizi hemen alın. Kaliteli ve uluslararası eğitim alabilmenin keyfini yaşayın. Detaylı bilgi ve akademisyenler ile birebir tanışmak için bize ulaşabilir; sosyal medya üzerinden bile akademisyenlerimiz ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Travnik Üniversitesi Haritası

Travnik Eğitim Tanıtım Videoları